KOMSA Poland | Poznaj emocjonalną podróż Ellie i Abby – odświeżoną na konsolę PS5!
22086
post-template-default,single,single-post,postid-22086,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Poznaj emocjonalną podróż Ellie i Abby – odświeżoną na konsolę PS5!

12 kw. Poznaj emocjonalną podróż Ellie i Abby – odświeżoną na konsolę PS5!

Zagraj w grę, która zdobyła ponad 300 nagród za tytuł roku, w odświeżonej wersji na konsolę PlayStation®5. Poznaj lub przeżyj na nowo historię Ellie i Abby, wzbogaconą o ulepszenia graficzne, nowe tryby rozgrywki, takie jak tryb przetrwania w stylu roguelike Bez powrotu, pełną integrację z kontrolerem bezprzewodowym DualSense® i nie tylko.

Pięć lat po pełnej niebezpieczeństw podróży przez wyniszczone epidemią Stany Zjednoczone Ellie i Joel osiedli w Jackson w stanie Wyoming. Życie w prosperującej społeczności tych, którym udało się przetrwać, dało im spokój i poczucie stabilności mimo nieustającego zagrożenia ze strony zarażonych i innych, bardziej zdesperowanych ocalałych. Gdy brutalne wydarzenie zakłóca ten spokój, Ellie wyrusza w drogę, by wywrzeć sprawiedliwą pomstę.

Ciesz się szeregiem technicznych usprawnień, dzięki którym The Last of Us Part II Remastered to najlepszy sposób na poznanie docenionej przez krytyków historii Ellie i Abby.

Natywne usprawnienia na PS5

The Last of Us Part II Remastered, stworzone specjalnie na konsolę PS5, usprawnia grę w stosunku do wersji na PS4 w sposób, który nie był wcześniej osiągalny. Możliwości graficzne obejmują teraz wyświetlanie obrazu w natywnej rozdzielczości 4K1 w trybie wierności, w rozdzielczości 1440p skalowanej do 4K w trybie wydajności oraz opcję odblokowania liczby klatek na sekundę dla telewizorów z obsługą VRR. The Last of Us Part II Remastered korzysta także z szybszego wczytywania, dzięki czemu możesz błyskawicznie wrócić do gry. Do opcji ułatwień dostępu w The Last of Us Part II Remastered zostały dodane audiodeskrypcja oraz zamiana mowy na wibracje.

„Bez powrotu” – tryb przetrwania w stylu roguelike

Doświadcz rozbudowanego systemu walki w zupełnie nowym trybie! Przetrwaj jak najdłużej podczas każdej próby, wybierając drogę przez serię losowo generowanych potyczek z szeregiem różnych wrogów, odwiedzając wyjątkowe miejsca z The Last of Us Part II i stawiając czoło trudnym bossom w wyjątkowych walkach.

Unikatowe modyfikatory rozgrywki oferują nowe, nieoczekiwane wyzwania w walce o zwycięstwo – i przetrwanie – w różnego rodzaju potyczkach. Wciel się w rozmaite postacie – takie jak Dina, Jesse, Lev, Tommy i inni2 – z których część jest grywalna po raz pierwszy w serii, a każda ma wyjątkowe cechy wpływające na rozgrywkę. Odblokuj skórki dla bohaterów do wykorzystania w trybie.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl