KOMSA Poland | Przeżyj przeszłość, teraźniejszość i przyszłość kultury basketu z NBA 2k24 na Play Station 5!
22069
post-template-default,single,single-post,postid-22069,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Przeżyj przeszłość, teraźniejszość i przyszłość kultury basketu z NBA 2k24 na Play Station 5!

05 kw. Przeżyj przeszłość, teraźniejszość i przyszłość kultury basketu z NBA 2k24 na Play Station 5!

Graj ulubionymi drużynami NBA i WNBA w NBA 2K24, z aktualnymi składami i legendarnymi zespołami historycznymi.

Popisz się bogatym arsenałem zagrań, ciesz poprawioną obroną pod koszem i skorzystaj z nowego sterowania kombinacjami dryblingów, aby uzyskać bardziej satysfakcjonującą i responsywną rozgrywkę, opartą o umiejętności. Zbierz skład i ciesz się czystą, autentyczną akcją basketu w różnych trybach. Skorzystaj też z nieograniczonych opcji personalizacji zawodnika MyPLAYER w trybie MyCAREER. Zbierz efektowny skład legend i zbuduj idealną drużynę w MyTEAM i nie tylko. Skorzystaj z niej także w nowych wyzwaniach MAMBA MOMENTS™.

Do zobaczenia na parkiecie.

Podkręć swoją grę na boisku dzięki NBA 2K na PS5

2K24 na PS5 to najbardziej wciągające przeżycie koszykarskie, jeśli nie liczyć prawdziwych meczów NBA. Nawet zawodowi gracze, tacy jak Scoot Henderson, używają NBA 2K, aby poprawić swoją grę na boisku.

Odtwórz legendarne MAMBA MOMENTS™

Skorzystaj z niepowtarzalnych umiejętności legendarnej gwiazdy z okładki NBA 2K24, Kobego Bryanta, w całkiem nowym trybie MAMBA MOMENTS™. Prześledź wybitną drogę Kobego od młodego fenomenu po jednego z największych zawodników w historii. Spróbuj odtworzyć niektóre z jego występów, które złożyły się na jego dziedzictwo.

Osiągnij wielkość w MyCAREER

Stwórz niepowtarzalnego zawodnika MyPLAYER i idź długą drogą na szczyt NBA – od przełomowego talentu po szanowanego członka Galerii Sław. Odkryj i rywalizuj w The City szlifując umiejętności albo zmierz się z zadaniami w The Neighborhood i zaliczaj postępy na ścieżce ku wielkości.

Zbierz wymarzoną jedenastkę w MyTEAM

Powracający, doszlifowany tryb kart kolekcjonerskich pozwala Ci zebrać i zbudować wymarzoną wyjściową piątkę. Sprawdź swoje umiejętności w walce z resztą świata, w różnych trybach. Twórz własne zespoły korzystając z obecnych All-Stars i legend wszech czasów.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl