KOMSA Poland | Rozrywka na największych obrotach z przenośnym dyskiem PSSD T5 EVO!
21958
post-template-default,single,single-post,postid-21958,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Rozrywka na największych obrotach z przenośnym dyskiem PSSD T5 EVO!

12 lut Rozrywka na największych obrotach z przenośnym dyskiem PSSD T5 EVO!

Dysk zewnętrzny Samsung Portable SSD T5 EVO 8 TB USB 3.2 Gen 1 typ C
Design T5 EVO charakteryzuje się kompaktową, lekką i ergonomiczną budową. Ten przenośny dysk SSD oferuje wyjątkowe doznania dzięki swojej funkcjonalnej konstrukcji. Jego obudowa, choć po raz pierwszy większa niż wizytówka, wciąż zachowuje wygodny w użyciu charakter i małą wagę. Dysk ma wymiary 95 mm x 40 mm x 17 mm, co pozwala przechowywać 8 TB danych w formacie, który zmieści się w dłoni.

To połączenie małych rozmiarów i dużej pojemności zapewni Ci szybszą pracę, odpowiednią pojemność oraz mniejszą i lżejszą obudowę w porównaniu z zewnętrznymi dyskami HDD. Ponadto urządzenie zostało precyzyjnie zaprojektowane pod kątem technicznym, co skutkuje jego wagą zaledwie 102 gramów.

Model T5 EVO, mimo swojej ergonomicznej konstrukcji, nie ustępuje w zakresie pojemności. Oferując 8 TB miejsca na dane, jest w stanie pomieścić obszerne pliki, takie jak filmy w wysokiej rozdzielczości, zdjęcia oraz gry, co czyni go idealnym zarówno do użytku zawodowego, jak i rozrywki. Wersja ta ma zdolność przechowywania ponad 1 000 000 zdjęć o średniej wielkości 3,5 MB, 900 000 plików muzycznych o średniej wielkości 4 MB lub 1700 filmów o wielkości 2 GB każdy.

Nowy przenośny dysk SSD zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Stosuje technologię osłony termicznej oraz zaawansowane szyfrowanie danych. Technologia Dynamic Thermal Guard od Samsunga chroni urządzenie przed przegrzewaniem. Utrzymuje optymalne temperatury pracy zgodnie ze światowym standardem bezpieczeństwa IEC 62368-1. Dodatkowo dysk obsługuje 256-bitowe szyfrowanie danych urządzenia za pomocą Advanced Encryption Standard (AES). Takie rozwiązanie zapewni Ci dodatkowe poczucie bezpieczeństwa podczas przechowywania plików.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl