KOMSA Poland | Samsung Galaxy S23 UltraL5G EE 8/256GB – więcej możliwości z myślą o przyszłości!
21616
post-template-default,single,single-post,postid-21616,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Samsung Galaxy S23 UltraL5G EE 8/256GB – więcej możliwości z myślą o przyszłości!

22 sie Samsung Galaxy S23 UltraL5G EE 8/256GB – więcej możliwości z myślą o przyszłości!

Poznaj Galaxy S23 Ultra!

Wyraziste i szczegółowe zdjęcia, także te nocne, to zasługa zaawansowanej matrycy 200 MP. Poznaj jeszcze lepszą wydajność procesora, która zaskoczy Cię swoim działaniem. Wbudowany rysik S Pen sprawi, że tworzenie notatek będzie jeszcze łatwiejsze. Możesz uchwycić najlepsze kadry zarówno za dnia, jak i w nocy. Możesz wyruszyć w drogę z niezastąpionym aparatem, który pozwoli Ci na robienie fotografii o profesjonalnej jakości.

Sprawdź, co potrafi nowy Galaxy S23 Ultra i jego wyjątkowa matryca, którą wyróżnia ultrawysoka rozdzielczość 200 MP. Dowiedz się, jak działają inteligentne piksele, które pozwalają użytkownikowi lepiej wykorzystywać dostępne światło. Dodatkowo optyczna stabilizacja obrazu (OIS) to nieporuszone kadry. Oto smartfon z doskonałym aparatem! Jeżeli liczą się dla Ciebie szczegóły, to możesz teraz dowolnie zoomować, przycinać, a następnie drukować otrzymane fotografie. Oto aparat, w którym prawie dwukrotnie została zwiększona przede wszystkim rozdzielczość.

Niesamowite zdjęcia, które doczekają się mnóstwa komplementów? Sprawdź, jakie udoskonalenia są dostępne w nowym smartfonie z rysikiem, który wykorzystuje działanie sztucznej inteligencji. Możesz rejestrować zarówno zdjęcia i filmy, na których widoczne
są najmniejsze szczegóły.

Niezależnie od tego, o jakiej porze dnia chwytasz kadry. Dzięki technologii Dual Pixel AF możesz wykonywać doskonałe portrety nocne także za pomocą przedniego aparatu. Wykorzystaj możliwości sztucznej inteligencji, która nawet przy słabym oświetleniu zapewni naturalny wygląd fotografii i widoczność szczegółów.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl

https://www.samsung.com/pl/smartphones/galaxy-s23-ultra/buy/