KOMSA Poland | Samsung KNOX – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.
21740
post-template-default,single,single-post,postid-21740,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Samsung KNOX – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

17 paź Samsung KNOX – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Platforma zabezpieczeń Knox wraz z pakietem bazujących na niej inteligentnych rozwiązań jest wbudowana w urządzenia mobilne Samsung już od poziomu chipsetu. Łatwa konfiguracja i proste zarządzanie – oto bezpieczeństwo klasy militarnej, któremu zaufały rządy na całym świecie. Zabezpieczenie Knox sprawia, że poufne i wrażliwe dane pozostaną bezpieczne – zawsze i wszędzie. Urządzenie jest chronione na każdym poziomie i w czasie rzeczywistym. Oto zabezpieczenie, któremu można w pełni zaufać.

Knox Suite umożliwia administratorom IT wychodzenie naprzeciw potrzebom biznesowym w trakcie całego cyklu życia urządzeń. Zabezpieczaj, wdrażaj i zarządzaj urządzeniami mobilnymi w ramach swojej firmy, aby zapewnić maksymalną kontrolę i wydajność.

Zabezpiecz – Chroń swoją firmę dzięki wielowarstwowej platformie bezpieczeństwa klasy obronnej obejmującej zaawansowane funkcje zabezpieczeń i zarządzania.

Wdrażaj – Zdalnie konfiguruj dowolną liczbę urządzeń, dostosowując ją do dowolnych potrzeb. Wdrażaj bezpośrednio do swoich pracowników zaraz po wyjęciu z pudełka.

Zarządzaj – Wydajne, ale elastyczne sterowanie i zarządzanie urządzeniami korporacyjnymi na różnych platformach.

Dostosowuj, rebranduj i wdrażaj dopasowane do indywidualnych potrzeb urządzenia mobilne dzięki Knox. Od interaktywnych kiosków po cyfrowe narzędzia brandingowe, Knox z łatwością przekształca urządzenia Samsung tak, by wychodziły naprzeciw potrzebom Twojej organizacji.

Dlaczego warto zaufać Knox? Ponad 20 tysięcy firm z różnych krajów świata polega na Knox w zakresie zabezpieczania urządzeń Samsung i zarządzania nimi. A dzięki spełnianiu odpowiednich standardów w zakresie bezpieczeństwa, platforma ta jest najczęściej wybierana przez rządy i wojsko na całym świecie.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl