KOMSA Poland | Samsung SmartTag 2: Znajdź Łatwo, Żyj Spokojniej!
21923
post-template-default,single,single-post,postid-21923,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Samsung SmartTag 2: Znajdź Łatwo, Żyj Spokojniej!

23 sty Samsung SmartTag 2: Znajdź Łatwo, Żyj Spokojniej!

Koniec zabawy w chowanego. Z lokalizatorem Galaxy SmartTag2 łatwo znajdziesz swoje cenne rzeczy, a przy tym kontrolujesz różne urządzenia IoT za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki baterii pracującej nawet do 500 dni, ochronie na pył i wodę z certyfikatem IP67, a także funkcji kompasu i funkcji Szukaj w pobliżu zawsze wiesz, gdzie znajduje się to, na czym Ci zależy.

Wytrzymała bateria – SmartTag2 wyposażony jest w baterię, która pozwoli na pracę urządzenia do 500 dni. Wytrzymałość – Urządzenie SmartTag2 jest chronione przed wodą i pyłem z certyfikatem IP67. Więcej korzyści – Z lokalizatorem Galaxy SmartTag2 łatwo znajdujesz swoje cenne rzeczy, a przy tym kontrolujesz różne urządzenia IoT za pomocą jednego kliknięcia.

Zamiast bawić się w detektywa, sięgnij po Galaxy SmartTag2 i dodaj swój lokalizator w aplikacji SmartThings Find. Intuicyjny interfejs pomoże Ci szybko i łatwo znaleźć rzeczy, bez których nie wyobrażasz sobie dnia. Zapodziało się? Zaraz się znajdzie. Włącz funkcję Szukaj w pobliżu i podążaj za intuicyjnymi wskazówkami w Widoku kompasu. SmartTag2 wyda alert dźwiękowy – teraz zguba odnajdzie się jeszcze szybciej.

Daj się znaleźć w trybie Zgubione urządzenie. Ułatw innym zwrot właścicielowi. Jeśli włączysz tryb Zgubione urządzenie, funkcja komunikacji bliskiego zasięgu (NFC) w Galaxy SmartTag2 wyświetli Twoje dane kontaktowe i wiadomość na ekranie smartfona znalazcy, niezależnie od systemu operacyjnego.

W wyszukanym zestawie. Galaxy SmartTag2 dostępny jest także w zestawie czterech lokalizatorów w dwóch różnych kolorach. Twoje otagowane urządzenia będą widoczne jak czarno na białym – albo na odwrót.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl