KOMSA Poland | SONY PS5 GRAN TURISMO 7 – NAJLEPSZE ELEMENTY SYMULATORA JAZDY!
21518
post-template-default,single,single-post,postid-21518,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

SONY PS5 GRAN TURISMO 7 – NAJLEPSZE ELEMENTY SYMULATORA JAZDY!

18 lip SONY PS5 GRAN TURISMO 7 – NAJLEPSZE ELEMENTY SYMULATORA JAZDY!

Nieważne, czy jesteś kierowcą wyczynowym, czy niedzielnym, kolekcjonerem, miłośnikiem tuningu, projektantem barw czy fotografem – wśród niezliczonych trybów gry, w tym tak lubianych przez graczy, jak kampania GT, tryb zręcznościowy czy nauka jazdy, znajdziesz coś dla siebie.

Wraz z powrotem legendarnego trybu symulacji GT możesz kupować, tuningować i ścigać się w kampanii dla jednego gracza w miarę odblokowywania nowych aut i wyzwań. A jeśli lubisz rywalizację, szlifuj swoje umiejętności i graj w trybie GT Sport.

Gran Turismo 7 z niespotykaną dotąd szczegółowością odtwarza wygląd i styl najnowszych supersamochodów oraz uznanych klasyków, oferując ponad 420 modeli dostępnych w Brand Central i komisie aut używanych.

Sprawdź, jak zachowuje się każde z aut w dynamicznie zmieniających się warunkach pogodowych na ponad 90 torach, w tym klasycznych trasach z historii GT.

Sprawdź ofertę urządzeń i akcesoriów Sony dostępnych na ekomsa.pl