KOMSA Poland | Odkrywaj dalekie krainy w grze Sony PS5 Horizon Forbidden West. Sprawdź!
21514
post-template-default,single,single-post,postid-21514,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Odkrywaj dalekie krainy w grze Sony PS5 Horizon Forbidden West. Sprawdź!

17 lip Odkrywaj dalekie krainy w grze Sony PS5 Horizon Forbidden West. Sprawdź!

GRA HORIZON FORBIDDEN WEST – ODKRYWAJ DALEKIE KRAINY, WALCZ Z WIĘKSZYMI I BARDZIEJ NIESAMOWITYMI MASZYNAMI!

Dołącz do Aloy, która walczy na zakazanym zachodzie – na majestatycznym, ale niebezpiecznym pograniczu, kryjącym tajemnicze nowe zagrożenia. Odkrywaj dalekie krainy, walcz z większymi i bardziej niesamowitymi maszynami, i poznaj nowe plemiona, po powrocie do postapokaliptycznego świata Horizon w dalekiej przyszłości.

Kraina umiera. Potężne burze i niepowstrzymana plaga prześladują niedobitki ludzkości, a budzące grozę nowe maszyny wciąż grasują na granicach. Życie na Ziemi może czekać kolejna zagłada i nikt nie wie, dlaczego tak się dzieje. To Aloy musi odkryć tajemnicę tych zagrożeń i przywrócić porządek oraz równowagę w świecie. Po drodze spotka starych znajomych, zawiąże sojusze z nowymi, wojowniczymi frakcjami, i odkryje dziedzictwo starożytnej przeszłości – cały czas próbując być o krok przed teoretycznie niepokonanym nowym wrogiem.

Sprawdź ofertę urządzeń i akcesoriów Sony dostępnych na ekomsa.pl