KOMSA Poland | Sprawdź grę Baldur’s Gate 3 na Play Station 5!
22063
post-template-default,single,single-post,postid-22063,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Sprawdź grę Baldur’s Gate 3 na Play Station 5!

03 kw. Sprawdź grę Baldur’s Gate 3 na Play Station 5!

Odciśnij własne piętno na Zapomnianych Krainach, w tej turowej, filmowej przygodzie D&D.

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę. Czeka na Ciebie epicka kampania w RPG Dungeons & Dragons następnej generacji od twórców Divinity: Original Sin II. Kraina Faerûn jest oblężona. Najeżdżający ją łupieżcy umysłów łapią Cię i zakażają. Czy oprzesz się ich wypaczeniu czy przyjmiesz tajemniczą moc, która w Tobie rośnie?

Wciel się w jedną z oryginalnych postaci albo stwórz własnego bohatera i poznaj dynamiczną fabułę kształtowaną przez kolejne rzuty kostką. Połącz siły z obsadą złożonych postaci i łup, walcz oraz romansuj w Zapomnianych Krainach – i jeszcze dalej. Rzuć koską, przejmij inicjatywę, wykorzystaj łut szczęścia i sprzeciw się pechowi w płynnym, taktycznym systemie walki. Los Zapomnianych Krain jest w Twoich rękach.

Bliscy przyjaciele

Czy zdefiniuje Cię porządek czy chaos? Bierz udział w misternych spiskach, głosuj na kwestie dialogowe i kłóć się o łupy – bezprecedensowa wolność czeka na Ciebie w kanapowym trybie współpracy, w który możesz zagrać ze znajomym. Tymczasem w trybie online możecie stworzyć czteroosobową drużynę.

Wykuj przyszłość

Ruszaj z Podmroku do Górnego Miasta i odkryj zróżnicowany świat, pełen sekretów i intryg. Dokonuj wyborów i wchodź w interakcje z kompanią ciekawych postaci, którym głosów użyczyły prawdziwe gwiazdy dubbingu. Buduj i pal mosty, decydując o losie świata.

Stolikowa walka z nowymi elementami

Atakuj z różnych poziomów zakradaj się, spychaj ich w dół, zatruwaj, okradaj, zastawiaj zasadzki i pułapki, aby osiągnąć zwycięstwo. Skorzystaj z elementów otoczenia, aby wyswobodzić się z trudnych sytuacji.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl