KOMSA Poland | Wejdź w nową erę dźwięku w grach z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym Sony PULSE Elite!
21931
post-template-default,single,single-post,postid-21931,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Wejdź w nową erę dźwięku w grach z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym Sony PULSE Elite!

26 sty Wejdź w nową erę dźwięku w grach z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym Sony PULSE Elite!

Rozkoszuj się niezwykłym realistycznym dźwiękiem w ulubionych grach dzięki planarnym przetwornikom magnetycznym. Bezstratna i superszybka łączność PlayStation Link pozwoli Ci usłyszeć każdy szczegół. Całkowicie chowany mikrofon ze wspomaganą przez SI funkcją eliminacji szumów sprawi, że Twoja drużyna będzie Cię słyszeć głośno i wyraźnie. Bateria wystarcza nawet na 30 godzin działania i obsługuje funkcję szybkiego ładowania, więc na pewno nie stracisz łączności z kolegami z drużyny podczas długich sesji grania.

Zbliżone do studyjnych przetworniki w słuchawkach Sony PULSE Elite odtwarzają dźwięk z niemal idealną wiernością w całym słyszalnym spektrum, pozwalając słyszeć ścieżkę dźwiękową w grach zgodnie z zamierzeniami twórców. Zanurz się w środowiskach akustycznych wypełnionych subtelnymi detalami i rozkoszuj się rozgrywką podkreśloną głębokim basem. Rozszerz swoją percepcję w grach na PS5 z obsługą dźwięku 3D, z niezwykłą precyzją lokalizując źródła dźwięku we wszystkich trzech wymiarach. Identyfikuj dokładne położenie i rodzaj poszczególnych źródeł dźwięku, aby w ułamku sekundy reagować i podejmować właściwe decyzje.

Nie daj się zaskoczyć dzięki technologii superszybkiej i bezstratnej łączności bezprzewodowej PlayStation Link zastosowanej w słuchawkach bezprzewodowych Sony PULSE Elite. PlayStation Link minimalizuje opóźnienia i zachowuje wszystkie słyszalne detale w ścieżce dźwiękowej. Łatwo podłączaj urządzenia kompatybilne z technologią PlayStation Link takie jak konsola PS5, komputer PC lub Mac, czy odtwarzacz zdalny PlayStation Portal i przełączaj się między nimi. Możesz nawet kupić dodatkowe adaptery USB PlayStation Link, aby łatwo przełączać się między konsolą PS5 i komputerem PC lub Mac.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl