KOMSA Poland | Wybierz Play Station 5 z grą Avatar: Frontiers of Pandora i wzbij się w przestworza!
22066
post-template-default,single,single-post,postid-22066,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Wybierz Play Station 5 z grą Avatar: Frontiers of Pandora i wzbij się w przestworza!

04 kw. Wybierz Play Station 5 z grą Avatar: Frontiers of Pandora i wzbij się w przestworza!

Avatar: Frontiers of Pandora™ to przygodowa gra akcji w perspektywie pierwszoosobowej, osadzona w scenerii dziewiczych Zachodnich Rubieży Pandory. Wcielasz się w Na’vi, który został porwany przez zmilitaryzowaną korporację ludzi znaną jako ZPZ, a następnie odpowiednio przeszkolony i ukształtowany, aby służyć jej celom. Gdy piętnaście lat później odzyskujesz wolność, odkrywasz, że czujesz się obco we własnej ojczyźnie. Dołącz do innych klanów, by chronić Pandorę przed ZPZ, odzyskaj więź z utraconym dziedzictwem i odkryj, co tak naprawdę oznacza przynależność do Na’vi.

ODKRYJ ŚWIAT PEŁEN CUDÓW I NIEBEZPIECZEŃSTW
Odkryj epickie cuda Zachodnich Rubieży, niezbadanego dotychczas kontynentu Pandory. Podróżuj przez piękne, a jednocześnie nieprzewidywalne regiony otwartego świata, gdzie nawet chwilowa utrata czujności może okazać się śmiertelnym błędem.

ZOSTAŃ NA’VI
Wykorzystaj niebywałą siłę i zwinność, personalizując postać, tworząc nowe wyposażenie i ulepszając umiejętności oraz broń, aby dopasować je do swojego stylu gry.

WZBIJ SIĘ W PRZESTWORZA
Zbuduj więź ze swoją osobistą zmorą i zyskaj przewagę w powietrznych starciach. Gdy wdrapiesz się na jej grzbiet, podróże po rozległych obszarach Zachodnich Rubieży staną się znacznie łatwiejsze.

OPANUJ RÓŻNE STYLE WALKI
Opanuj precyzyjną walkę tradycyjną bronią Na’vi, w tym łukiem i oszczepem, lub wykorzystaj nabyte wśród ludzi umiejętności obsługi bardziej niszczycielskiej broni, takiej jak karabin szturmowy lub strzelba, aby walczyć z niebezpieczeństwami czyhającymi na Pandorze.

WCIĄGAJĄCA ROZGRYWKA NASTĘPNEJ GENERACJI
Gra Avatar: Frontiers of Pandora została opracowana z myślą o maksymalnym wykorzystaniu możliwości konsoli PS5®. Dzięki wyjątkowym poziomom szczegółowości, renderowania i gęstości oraz klimatycznej oprawie dźwiękowej tytuł przesunie granice immersji.

WSPÓLNA PRZYGODA PODCZAS KAMPANII W TRYBIE WSPÓŁPRACY
Całą kampanię fabularną możesz rozegrać w trybie dla jednego gracza lub współpracując ze znajomym w trybie dla dwóch graczy.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl