KOMSA Poland | Zobacz nową ofertę Komsa poszerzoną o innowacyjne monitory MSI! Pracuj z charakterem!
22060
post-template-default,single,single-post,postid-22060,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Zobacz nową ofertę Komsa poszerzoną o innowacyjne monitory MSI! Pracuj z charakterem!

02 kw. Zobacz nową ofertę Komsa poszerzoną o innowacyjne monitory MSI! Pracuj z charakterem!

Z radością informujemy o poszerzeniu naszej oferty o monitory od MSI, które obecnie są dostępne w firmie KOMSA. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjnymi propozycjami obejmującymi różnorodne rozwiązania.

MSI PRO MP271A

Monitor MSI PRO MP271 to połączenie stylu i funkcjonalności z niskim zużyciem energii. Idealnie dopełni Twoje biuro lub domowe stanowisko. Wyposażony został w panel Full HD, który zapewni Ci wygodny przegląd grafik i multimediów. MSI PRO MP271 zadba również o Twój wzrok, dzięki technologii redukcji migotania oraz funkcji redukcji światła niebieskiego. MSI PRO MP271 wyposażony w jest panel IPS, który nie powoduje zniekształceń obrazu i minimalizuje zmiany widzianych przez użytkownika kolorów, podczas spoglądania na ekran pod różnymi kątami. Dodatkowo, panel IPS oferuje wyraźny, klarowny obraz i natychmiastową optymalizację jasności ekranu oraz wyświetlanych na nim kolorów po to, aby zapewnić Ci najlepszą jakość obrazu.

MSI PRO MP251P

MSI PRO MP251P to monitor, który doskonale odnajdzie się w środowisku biznesowym. Wysoka rozdzielczość FullHD zapewnia wyraźny i szczegółowy obraz, niezależnie czy przeglądasz dokumenty, czy wykresy graficzne. PRO MP251P jest bezpieczny dla oczu nawet przy długim korzystaniu, dzięki specjalnym technologiom ochrony wzorku. Ergonomiczna konstrukcja natomiast zapewnia komfortową pracę. Uzyskaj płynną rozgrywkę pozbawioną artefaktów przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę dzięki technologii AMD FreeSync, która kładzie kres niestabilnej rozgrywce i uszkodzonym klatom. Weź udział w najbardziej płynnej telekonferencji online i pokaż klientom doskonały film reklamowy z częstotliwością odświeżania 100 Hz. Badania VESA pokazują, że dla 95% użytkowników częstotliwość odświeżania 85 Hz stała się de facto standardem przy normalnym użytkowaniu, umożliwiającym wyświetlanie obrazów pozbawionych migotania.

MSI Modern MD272P

Sprawuj kontrolę nad wszystkimi zadaniami z biznesowym monitorem MSI Modern MD272P. Stworzony do codziennego użytku w biurze, charakteryzuje się ergonomicznym designem i nowoczesnymi technologiami ochrony wzroku. MSI Modern MD272P oferuje jakość obrazu klasy korporacyjnej z oszałamiającą ilością detali. Zapewnij sobie komfortowe warunki pracy, wpływając na większą produktywność w biznesie. Udostępnij swój ekran większemu gronu oglądających, za sprawą szerokich kątów widzenia, oferowanych przez matrycę IPS. Wspaniale oddaje ona głębie kolorów niezależnie od tego, czy spoglądasz na nią od boku, czy na wprost. Mało tego, jej naturalne barwy i dynamika obrazu, to prawdziwa gratka dla miłośników kina i graczy, oczekujących wysokiej jakości rozrywki.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem handlowym: commercial@komsa.pl w celu uzyskania pełnej gamy dostępnych produktów oraz korzystnych warunków zakupu. Czekać będą na Państwa nowoczesne rozwiązania, które wspierają efektywność pracy oraz podnoszą komfort użytkowania.

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę!