KOMSA Poland | Zwiększ skuteczność swoich treningów z zegarkiem sportowym Fitbit Versa 4!
21507
post-template-default,single,single-post,postid-21507,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Zwiększ skuteczność swoich treningów z zegarkiem sportowym Fitbit Versa 4!

06 cze Zwiększ skuteczność swoich treningów z zegarkiem sportowym Fitbit Versa 4!

Poznaj smartwatch FITBIT VERSA 4 – zegarek sportowy z ogromną liczbą funkcjonalności! Wśród nich: 40 trybów sportowych, licznik kalorii, krokomierz i dystansomierz, które pozwolą Ci stale kontrolować poziom Twojej aktywności. Smartwatch motywuje do prowadzenia zdrowego trybu życia, bez zbędnego wycieńczenia organizmu dzięki wskaźnikowi, który informuje czy Twoje ciało gotowe jest do treningu czy potrzebuje odpoczynku. Wydajna bateria zapewnia nawet do 6 dni nieprzerwanej pracy, a Bluetooth daje możliwość szybkiego sparowania urządzenia z telefonem. Ponadto zegarek został wyposażony w mikrofon i głośnik, pozwalając na odbieranie połączeń.
Otrzymuj powiadomienia o połączeniach, SMS-ach, wydarzeniach w kalendarzu oraz z takich aplikacji, jak Gmail czy WhatsApp. Wysyłaj też krótkie wiadomości lub odpowiedzi głosowe prosto ze smartwatcha. Funkcja dostępna, gdy telefon jest w pobliżu; funkcja dotyczy tylko urządzeń z systemem Android.

Zegarek Fitbit Versa 4 dostępny w ofercie KOMSA!