KOMSA Polska | Praktyki i staże
19767
page,page-id-19767,page-child,parent-pageid-16970,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Praktyki i staże

KARIERACO OFERUJEMYOFERTY PRACYPRAKTYKI I STAŻE

Niezależnie od tego czy jesteś studentem, absolwentem czy profesjonalistą, jeśli odpowiada Ci wyjątkowa kultura organizacyjna i lubisz prawdziwe wyzwania – w KOMSA Polska znajdziesz coś dla siebie.

tel.: +48 71 33 11 839
email: praca@komsa.pl

certyfikat2

Myślisz o karierze zawodowej w branży ICT? Rozpocznij ją w KOMSA Polska!

Zapraszamy studentów oraz absolwentów studiów wyższych do odbycia w KOMSA Polska praktyk, umożliwiających zdobycie praktycznego doświadczenia zawodowego, zapoznanie się ze specyfiką funkcjonowania naszej organizacji, a także poznanie naszych produktów oferowanych klientom. Praktykanci mogą się uczyć od najlepszych specjalistów w branży telekomunikacji, a także poszerzać swoje zainteresowania.

Dla najlepszych oferujemy możliwość odbycia płatnego programu stażowego w naszej centrali w Niemczech (konieczna znajomość języka niemieckiego). Program trwa 22 miesiące, podczas których stażysta ma możliwość współpracowania we wszystkich działach firmy, jest pełnoprawnym członkiem zespołów projektowych, współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin i ma możliwość zdobywania wiedzy oraz praktycznych umiejętności.

Jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych praktykantów oraz stażystów wielu z nich związało się z firmą na dłużej. Jest to dla nas najlepszy znak, że studenci są zadowoleni z pracy z nami. My natomiast pozyskujemy bardzo dobrych specjalistów, którzy poznali już nasze procedury i zaadaptowali się w firmie.

Zapraszamy studentów 4 i 5 roku oraz absolwentów kierunków ekonomicznych, znających język niemiecki lub angielski, których mocne strony to przedsiębiorczość, samodzielność i otwartość na rozwój.

Jeśli chcesz do nas dołączyć prześlij swoją aplikację na adres : praca@komsa.pl

Dołącz do nas!

AKTUALNIE POSZUKUJEMY NA STANOWISKA: