KOMSA Poland | Asus ExperBook B1 B1502 z systemem Windows 11 Pro. Najbezpieczniejszy system Windows w historii!
21961
post-template-default,single,single-post,postid-21961,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Asus ExperBook B1 B1502 z systemem Windows 11 Pro. Najbezpieczniejszy system Windows w historii!

13 lut Asus ExperBook B1 B1502 z systemem Windows 11 Pro. Najbezpieczniejszy system Windows w historii!

Asus poleca Windows 11 Pro jako rozwiązanie dla firm.

ExperBook B1 B1502 predestynowany do wysokiej produktywności. Skonfigurowany do Twojej działalności biznesowej.

Wyposażony w przydatne w działalności biznesowej funkcje i wysoką moc laptop ASUS ExpertBook B1 to idealny wybór dla ambitnych przedsiębiorstw i inspirujących instytucji edukacyjnych. Dzięki kompaktowej konstrukcji, jasnemu i wyświetlającemu ostry obraz 15,6-calowemu ekranowi zapewniającemu żywe efekty wizualne, a także imponującej wydajności, funkcjom bezpieczeństwa na poziomie korporacyjnym, trwałości klasy wojskowej i szerokim możliwościom połączeń, ExpertBook B1 jest idealnym mobilnym asystentem, który będzie wartością dodaną w Twojej działalności biznesowej.

Dzięki 15,6-calowemu ekranowi NanoEdge i szerokiemu kątowi widzenia 178° ExpertBook B1 zapewnia doskonałe wrażenia podczas oglądania – w każdym scenariuszu zastosowań. Dzięki ekranowi NanoEdge laptop ExpertBook B1 ma kompaktowe wymiary, dlatego możesz łatwo wsunąć go do plecaka i ruszać do nawet całodniowej pracy w dowolnym miejscu.

Z laptopem ExpertBook B1 możesz cieszyć się wydajnością do wymagających zadań, dzięki zaawansowanemu technologicznie procesorowi 12. generacji Intel® Core™, który zapewnia wysoką moc obliczeniową wymaganą do wykonania pracy. Ponadto dysponując nawet 48 GB pamięci i dyskiem o dużej pojemności, Expertbook B1 jest laptopem do zastosowań biznesowych, z którym wykonasz nawet najbardziej intensywne zadania i uzyskasz szybki dostęp do potrzebnych treści. Ponadto jest również wyposażony pod kątem zapewnienia nieprzerwanej łączności, z eliminującą zatory w sieci kartą Wi-Fi 6E, która umożliwia szybkie i stabilne połączenie.

Laptopy ASUS ExpertBook oferują łatwiejsze zarządzanie, przy czym rozwiązania zarządzania ASUS Business Manager5 pomagają usprawnić wykonywanie rutynowych zadań. Dzięki temu personel IT może zdalnie sterować i zarządzać zasobami firmy, oszczędzając czas i pieniądze przedsiębiorstwa lub organizacji.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl