KOMSA Poland | Aż 20% zniżki na wybrane kontrolery bezprzewodowe Xbox!
22025
post-template-default,single,single-post,postid-22025,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Aż 20% zniżki na wybrane kontrolery bezprzewodowe Xbox!

20 mar Aż 20% zniżki na wybrane kontrolery bezprzewodowe Xbox!

Skorzystaj z limitowanej oferty i zgarnij wybrane kontrolery bezprzewodowe Xbox aż 20% taniej!

Spiesz się! Oferta trwa od 20 marca do 2 kwietnia 2024 roku.

Microsoft Xbox Series Kontroler – Carbon Black

Wypróbuj kontroler bezprzewodowy Xbox w kolorze węglowej czerni o unowocześnionym designie, dzięki któremu sprzęt ten zyskał precyzyjnie wymodelowane powierzchnie i odświeżony kształt, by zapewniać zwiększony komfort podczas gry, a do tego ma baterię zasilającą przez nawet 40 godzin. Trzymaj cel na muszce dzięki nowemu hybrydowemu padowi kierunkowemu i fakturze na powierzchni spustów, zderzaków i tylnej obudowy. Bezproblemowo przechwytuj i udostępniaj zawartość, taką jak zrzuty ekranu, nagrania i inne materiały za pomocą przycisku Udostępnij. Podłączaj bezpośrednio i automatycznie do konsoli lub komputera za pomocą portu USB-C. Komora na baterie typu AA znajduje się z tyłu. Podłącz dowolny, zgodny zestaw słuchawkowy z 3,5-milimetrowym złączem audio. Korzystaj z aplikacji Akcesoria Xbox, aby zmieniać przypisanie przycisków i tworzyć niestandardowe profile kontrolera dla swoich ulubionych gier. Szybko paruj, graj i przełączaj się na różnych urządzeniach, w tym konsolach Xbox Series X|S i Xbox One, komputerach z systemem Windows 10 oraz sprzęcie z systemem Android. Obecnie kontroler zgarniesz w cenie 230zł brutto!

Microsoft Xbox Series Kontroler – Robot White

Wypróbuj kontroler bezprzewodowy Xbox w kolorze robotycznej bieli o unowocześnionym designie, dzięki któremu sprzęt ten zyskał precyzyjnie wymodelowane powierzchnie i odświeżony kształt, by zapewniać zwiększony komfort oraz bezproblemowe sterowanie podczas gry, a do tego ma baterię zasilającą przez nawet 40 godzin. Dopasuj kontroler do swoich preferencji, dostosowując przypisanie przycisków w aplikacji Akcesoria Xbox*. A dodatkowo podłącz dowolny, zgodny zestaw słuchawkowy z 3,5-milimetrowym złączem audio. rzymaj cel na muszce dzięki nowemu hybrydowemu padowi kierunkowemu i fakturze na powierzchni spustów, zderzaków oraz tylnej obudowy. Podłączaj bezpośrednio i automatycznie do konsoli lub komputera za pomocą portu USB-C. Komora na baterie typu AA znajduje się z tyłu. Oszczędzaj i kup kontroler już za 230zł brutto! 

Dla bardziej wymagających Xbox oferuje kontrolery w unikatowych kolorach, takich jak: fioletowy, zielony, różowy, żółtozielony, czerwony oraz niebieski. Łatwo paruj i zmieniaj urządzenia, takie jak Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, komputery z systemem Windows oraz urządzenia z systemami Android i iOS. Urządzenie obsługuje technologie Xbox Wireless i Bluetooth zapewniające możliwość bezprzewodowego grania na konsolach, komputerach, telefonach i tabletach. Do urządzenia pasują dowolne słuchawki ze standardowym 3,5-milimetrowym wejściem stereo. Zainteresowany? Zamiast płacić 309zł zgarnij kontrolery w cenie 247zł brutto!

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl