KOMSA Poland | Black Friday z HTC VIVE – kup premium VR o nawet 2250zł taniej!
21799
post-template-default,single,single-post,postid-21799,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Black Friday z HTC VIVE – kup premium VR o nawet 2250zł taniej!

09 lis Black Friday z HTC VIVE – kup premium VR o nawet 2250zł taniej!

Wspólnie z HTC VIVE uruchamiamy promocje na Black Friday na produkty VR. Teraz 3 zestawy w bardzo dobrych cenach z rozliczeniem ceny promocyjnej po zakupie. Skorzystaj z obowiązującej promocji w okresie 01.11-17.12.2023r. na produkty VR Premium.

Warunki oferty:
1) Oferta jest dedykowana dla partnerów obsługujących kanał sprzedaży B2B (rynek komercyjnych/edukacyjnych/SMB)
2) Ceny są uzależnione od wahań kursowych, będą przeliczane na PLN według aktualnego kursu Euro KOMSA z dnia sprzedaży.
3) Promocja jest uzależniona od budżetu marketingowo producenta HTC VIVE ww. terminie.
4) Wsparcie NN jest wypłacane do klientów po zakończeniu promocji, w formie korekty do faktury zakupu.

HTC VIVE Pro 2 Full Kit – najnowszy produkt z wielokrotnie nagradzanej serii produktów VR. Wybierz ten model gogli i ciesz się nowym wymiarem foto-realistycznych doznań w świecie PC-VR. Urządzenie HTC VIVE Pro 2 gwarantuje doskonały odbiór obrazu dzięki rozdzielczości 5K. Szerokie pole widzenia 120° pozwoli Ci zobaczyć znacznie więcej. Gogle są wygodne i komfortowe w użytkowaniu, co jest szczególnie przydatne podczas długich sesji w wirtualnym świecie. Zestaw HTC VIVE Pro 2 Full Kit, oprócz gogli VIVE Pro 2 obejmuje również dwie stacje bazowe VIVE Base Station 2.0 oraz dwa kontrolery VIVE Controller 2.0.

HTC Pro2 HMD – Gogle zaskoczą Cię niewiarygodną płynnością obrazu dzięki odświeżaniu 120 Hz. Odkryj na nowo swoje ulubione aplikacje i gry. Ponadto szerokie pole widzenia 120° jest dopasowane do naturalnych możliwości ludzkiego oka, dzięki czemu zobaczysz znacznie więcej. Szeroki zakres IPD zapewnia większy komfort oglądania. W ten sposób idealnie dopasujesz gogle VIVE Pro 2 do siebie podczas sesji VR. HTC VIVE Pro 2 sprawdzą się również idealnie w zastosowaniach biznesowych w takich obszarach jak marketing, projektowanie, wizualizacje, szkolenia i symulacje.

HTC XR Elite – to oferujące wiele możliwości gogle do rzeczywistości wirtualnej, które możesz dopasować do własnych potrzeb. Lekka konstrukcja zestawu pozwoli Ci używać go bez dyskomfortu nawet przez dłuższy czas. Urządzenia możesz używać zarówno bezprzewodowo (Wi-Fi 6E), jak i po podłączeniu do komputera PC (USB-C), korzystając w pełni z jego mocy. VIVE XR Elite został wyposażony we własny układ graficzny. Cztery kamery śledzące o szerokim polu widzenia, kolorowa kamera RGB o wysokiej rozdzielczości oraz czujnik głębi zapewniają niespotykaną wcześniej dokładność i precyzyjny pomiar głębokości.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl