KOMSA Poland | Call of Duty: Modern Warfare III z konsolą Play Station 5 – sprawdź!
21857
post-template-default,single,single-post,postid-21857,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Call of Duty: Modern Warfare III z konsolą Play Station 5 – sprawdź!

05 gru Call of Duty: Modern Warfare III z konsolą Play Station 5 – sprawdź!

Seria Call of Duty powraca z całkiem nową kampanią, zmodernizowanymi wersjami klasycznych map wieloosobowych i wrażeniami Zombies PvE w otwartym świecie.

Kampania, będąca bezpośrednią kontynuacją bijącego rekordy Call of Duty: Modern Warfare II przedstawia losy kapitana Price’a i grupy uderzeniowej 141 mierzących się z ultranacjonalistycznym zbrodniarzem wojennym Władimirem Makarowem, który rozszerza swoje wpływy na cały świat.

W trybie wieloosobowym powraca 16 premierowych map z Modern Warfare 2 z roku 2009, z ulepszoną grafiką, nowymi trybami i innowacyjnymi funkcjami rozgrywki. W Modern Warfare Zombies po raz pierwszy dołączysz do innych oddziałów i będziesz współpracować na największej jak dotąd mapie Zombies.

Charakterystyczna filmowa kampania Call of Duty łączy się z misjami w otwartym świecie zapewniającymi graczowi większy wybór. Możesz zaatakować po cichu albo zaryzykować atak frontalny.

20. rocznicę serii Call of Duty chcemy uczcić największą kolekcją map wieloosobowych, jaka kiedykolwiek została zebrana w jednym pakiecie. W dniu premiery graj na zmodernizowanych wersjach wszystkich 16 map premierowych z Modern Warfare 2 z roku 2009. 12 całkiem nowych map 6 na 6 pojawi się w popremierowych sezonach na żywo. Modern Warfare III zawierać też będzie w dniu premiery nowe mapy wojny naziemnej z innowacyjnymi przestrzeniami gry i epickim powrotem oraz ewolucją popularnego trybu wojny, który zadebiutował w roku 2017, w Call of Duty: WWII.

Modern Warfare Zombies (MWZ) zawiera największą w historii mapę Call of Duty Zombies. Po raz pierwszy dołącz do innych drużyn, aby przetrwać atak ogromnych hord nieumarłych. Odkryj nową fabułę Zombies od Treyarch – czekają misje, znane już cechy trybu Zombies oraz tajemnice do odkrycia.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl