KOMSA Poland | Doświadcz nowej ery dźwięku w graniu w domu i w podróży!
21896
post-template-default,single,single-post,postid-21896,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Doświadcz nowej ery dźwięku w graniu w domu i w podróży!

28 gru Doświadcz nowej ery dźwięku w graniu w domu i w podróży!

Douszne słuchawki bezprzewodowe PULSE Explore od Sony – ciesz się niezwykle realistycznym dźwiękiem w ulubionych grach dzięki magnetycznym przetwornikom przestrzennym i usłysz każdy szczegół dzięki bezstratnemu i błyskawicznemu połączeniu bezprzewodowemu PlayStation Link.

Ciesz się realistycznym dźwiękiem w grach, gdziekolwiek jesteś, dzięki przenośnej konstrukcji wyposażonej we wbudowane mikrofony i etui ładujące.

Pozostań w grze dzięki 5-godzinnemu czasowi pracy na baterii i dodatkowym 10 godzinom dzięki dołączonemu etui ładującemu. Odbieraj połączenia i rozmawiaj z członkami drużyny przez dwa ukryte mikrofony. Skup się na grze dzięki łatwo dostępnym przyciskom głośności i wyciszenia mikrofonu.

Podążaj tam, gdzie zabierze Cię przygoda, dzięki możliwości bezprzewodowego łączenia się z wieloma urządzeniami.

Magnetyczne przetworniki przestrzenne. Te studyjne przetworniki odtwarzają dźwięk z niemal idealną dokładnością w całym słyszalnym spektrum, dzięki czemu możesz słuchać gier dokładnie tak, jak zamierzali twórcy.

Zanurz się w pejzażach dźwiękowych pełnych bogatych, subtelnych detali i głębokich basów, które pozwolą Ci poczuć każde epickie spotkanie w grze. Zwiększ swoją percepcję w grach na PS5 obsługujących dźwięk 3D – sygnały są pozycjonowane z niewiarygodną dokładnością we wszystkich trzech wymiarach.

Bezpośrednie połączenie z konsolą przenośną za pomocą technologii PlayStation Link pozwala cieszyć się realistycznym, błyskawicznym dźwiękiem wszędzie tam, gdzie jest sieć Wi-Fi.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl