KOMSA Poland | Horizon Forbidden West – epicka przygoda akcji RPG na Play Station 5!
21700
post-template-default,single,single-post,postid-21700,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Horizon Forbidden West – epicka przygoda akcji RPG na Play Station 5!

21 wrz Horizon Forbidden West – epicka przygoda akcji RPG na Play Station 5!

Dołącz do Aloy, która walczy na zakazanym zachodzie – na majestatycznym, ale niebezpiecznym pograniczu, kryjącym tajemnicze nowe zagrożenia.

Ruszaj do odległych krain, poznaj nowych wrogów, bogate kultury i niesamowite postacie. Odkryj bujne lasy, zatopione miasta i imponujące góry w Ameryce dalekiej przyszłości. Weź udział w strategicznych starciach przeciwko potężnym maszynom i ludzkim wrogom na wierzchowcach. Skorzystaj z broni, wyposażenia i pułapek, wytworzonych z odzyskanych części. Odkryj tajemnicę zbliżającej się katastrofy na Ziemi i odblokuj ukryty rozdział w starożytnej przeszłości… który na zawsze zmieni Aloy.

Funkcje PlayStation 5:

– Szybkie wczytywanie: szybko podróżuj po całej mapie i wracaj do gry niemal natychmiast, dzięki ultraszybkiemu dyskowi SSD konsoli PS5 i krótkim czasom wczytywania.

– Oszałamiająca grafika: poznaj ogromny świat Horizon Forbidden West w niewiarygodnym 4K i HDR. Od szczytów gór po żyłki na liściach, wszystko zostało opracowane z niezmierną szczegółowością i na wielką skalę. Tryb wydajności oznacza płynność sięgającą 60fps, większą elegancję ruchu, animacji i sterowania.

– Efekty dotykowe: zbliż się do każdej walki, toczonej przez Aloy, dzięki efektom dotykowym kontrolera bezprzewodowego DualSense. Poczuj źdźbła trawy, muskające Cię podczas podkradania się do celu, potężne zamachy, które wykonujesz przeciwko maszynom i opancerzonym ludziom, oraz kierunkowe uderzenia wrogich ataków, których próbujesz uniknąć.

– Adaptacyjne efekty „Trigger”: ciesz się nowym poziomem immersji podczas interakcji z różnymi obiektami – skorzystaj z adaptacyjnych efektów „Trigger” kontrolera bezprzewodowego DualSense. Poczuj napięcie, gdy naciągasz łuk, pociągnięcia nowej kotwiczki i opór spustów, podczas używania ciężkiej broni plemiennej i mechanicznej.

– Tempest 3D AudioTech na zgodnych słuchawkach: Słuchaj, jak otoczenie w Horizon Forbidden West ożywa wokół Ciebie, dzięki technologii Tempest 3D AudioTech konsoli PS5. Usłysz, jak rośliny szumią na wietrze, ptaki przelatują nad głową, a wielkie mechaniczne maszyny pływają pod Tobą w wodzie. Odkrywaj otoczenie tętniące życiem – zwierząt i maszyn.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl