KOMSA Poland | Praktyki i staże
19767
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19767,page-child,parent-pageid-16970,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Praktyki i staże

KARIERACO OFERUJEMYOFERTY PRACYPRAKTYKI I STAŻE

Niezależnie od tego czy jesteś studentem czy ekspertem z wieloletnim doświadczeniem – jeśli odpowiada Ci wyjątkowa atmosfera i lubisz wyzwania – w KOMSA Polska znajdziesz coś dla siebie!

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Nic straconego! Prześlij nam swoje CV
z informacją, w którym obszarze chciałbyś się rozwijać. Skontaktujemy się z Tobą!

aplikuj

Myślisz o karierze zawodowej w branży ICT? Rozpocznij ją w KOMSA Polska!

Zapraszamy studentów i absolwentów studiów wyższych do odbycia praktyk w KOMSA Polska. Dzięki pracy
z nami zdobędziesz realne doświadczenie, zapoznasz się ze specyfiką funkcjonowania dużej organizacji, a także poznasz dynamiczną branżę ICT. Zapewniamy opiekę najlepszych specjalistów w branży, a także możliwość poszerzania zainteresowań i wdrażania własnych pomysłów.

Jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych praktykantów oraz stażystów. Wielu z nich związało się z firmą
na dłużej. To dowód na to, że warto do nas dołączyć!

Jeśli masz do nas pytania pisz na adres: praca@komsa.pl

Dlaczego warto?

Zobacz jak nasi praktykanci oceniają czas spędzony w KOMSA Polska:

,,Staż odbyty w KOMSA Polska był dobrą inwestycją w przyszłość – zdobyłam ogromną wiedzę z obszaru finansów i księgowości. Największym atutem jest możliwość nauki – realizowane zadania są różnorodne, co umożliwia zdobycie szerokiej wiedzy
i gwarantuje brak monotonii. Każdy pracownik służy pomocą i jest bardzo mile nastawiony do stażystów. Trzy miesiące minęły jak jeden dzień. Bardzo dziękuje, za tak miłą atmosferę, możliwość nauki i cierpliwość do mnie”.

Patrycja – Stażystka w Dziale Księgowości

„Staż w KOMSA Polska to gwarancja nabycia nowych umiejętności i zapoznania się z ofertą produktową z branży ICT. Swobodna atmosfera pracy oraz otwarci ludzie to niewątpliwe atuty firmy. Elastyczny grafik i łatwość w komunikacji z przełożonym, umożliwiły mi bezproblemowe łączenie stażu z zajęciami na uczelni. Staż był dopiero początkiem – dostałam propozycję współpracy i pracuję tu do dziś”.
Magda – Stażystka w Dziale E-commerce