KOMSA Poland | KOMSA Polska i Snom zostali Partnerami w zakresie dystrybucji w Polsce
20416
post-template-default,single,single-post,postid-20416,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

KOMSA Polska i Snom zostali Partnerami w zakresie dystrybucji w Polsce

24 maj KOMSA Polska i Snom zostali Partnerami w zakresie dystrybucji w Polsce

Snom Technology GmbH ustanowił KOMSA Polska Sp. z o.o. jako dystrybutora:
KOMSA Polska i Snom zostali Partnerami w zakresie dystrybucji w Polsce.

Berlin, 16 maja 2017 r. – firma Snom Technology GmbH, wiodący producent telefonów IP, ogłosiła, że wybrała firmę KOMSA Polska Sp. z o.o. jako dystrybutora swoich produktów w Polsce. Partnerstwo zapewni wszystkim resellerom, dostawcom usług i klientom korporacyjnym w Polsce najlepszy dostęp do pełnego portfolio produktów Snom.

Niedawno mianowany szef globalnej sprzedaży firmy Snom, Armin Liedtke,  wyraził zadowolenie ze świeżo podpisanej umowy: „KOMSA Polska reprezentuje dokładnie tego rodzaju Partnera dystrybucyjnego, którego potrzebujemy na szybko rozwijającym się polskim rynku. Ich fachowa wiedza, technologiczne know-how i obecność na rynku, zapewnią nam logistyczny zasięg, wymagany do dostarczania polskim klientom telefonów i urządzeń Snom. To Partnerstwo oznacza, że poważnie traktujemy rozszerzenie działalności na kluczowych rynkach jako część naszej szerszej strategii na rzecz rozwoju”.

Partnerstwo dystrybucyjne zostało wynegocjowane i sfinalizowane pomiędzy Menedżerem Kanału Snom – Jörgiem Kampersem, a Dyrektorem Zespołu KOMSA Systems- działu w firmie KOMSA Polska  – Piotrem Worobcem.

Piotr Worobiec podkreślił zalety współpracy: „Razem ze SNOM jesteśmy w stanie stworzyć rozwiązania, które będą dopasowane do konkretnych wymagań i zaadresować je do odbiorców jako „szyte na miarę“. Zwłaszcza, że obecnie na polskim rynku zapotrzebowanie na wysokiej jakości telefony IP stale rośnie. Rośnie także świadomość, że przejście na telefonię IP przynosi wymierne korzyści w postaci oszczędności i posiadania zaawansowanej technologii. Wspólne działanie oznacza, że możemy zaoferować na polskim rynku najlepszą możliwą ofertę produktów firmy Snom „.

 

Więcej na komsa-systems.pl


* O firmie Snom Technology GmbH:

Firma Snom, z siedzibą w Berlinie (Niemcy) została założona w 1997 roku,  jest niemiecką multinarodową korporacją i pierwszą na świecie marką profesjonalnych telefonów VoIP dla przedsiębiorstw.

Snom jest firmą pośrednio zależną, będącą całkowitą własnością firmy VTech, która swoje pomocnicze oddziały ma w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, we Włoszech i na Tajwanie. Niemiecka inżynieria Snom słynie na świecie z  solidnych, wysokiej jakości i bogato wyposażonych telefonów biznesowych, które są wybierane przez profesjonalistów poszukujących sprawdzonych urządzeń VoIP.. Wszystkie produkty Snom są uniwersalne i kompatybilne z wiodącymi platformami PBX, działającymi w standardzie SIP. Produkty Snom są sprzedawane przez dystrybutorów do ponad 25 000 VARów na całym świecie.

 

Więcej informacji o firmie Snom znajdziesz na www.snom.com.

Aby dowiedzieć się więcej odnośnie VTech, odwiedź www.vtech.com.