KOMSA Poland | Kup HTC VIVE PRO 2 FULL KIT a ADAPTER WIRELESS otrzymasz w prezencie!
21545
post-template-default,single,single-post,postid-21545,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Kup HTC VIVE PRO 2 FULL KIT a ADAPTER WIRELESS otrzymasz w prezencie!

25 lip Kup HTC VIVE PRO 2 FULL KIT a ADAPTER WIRELESS otrzymasz w prezencie!

Gogle VIVE Pro to najlepszy i najbardziej dopracowany zestaw wirtualnej rzeczywistości stworzony przez firmę HTC. Zaprojektowany, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Bez względu na to czy wchodzisz do wirtualnej rzeczywistości w swoim biurze, zatłoczonym pomieszczeniu czy w przestronnym salonie w Twoim domu – VIVE Pro spełni Twoje oczekiwania, a nawet je przekroczy.

Dostrzeż każdy szczegół Zobacz różnicę dzięki VIVE Pro. Zaprojektowane od nowa panele wyświetlające AMOLED olśnią Twoje oczy i urzeczywistnią nawet najbardziej szalone wytwory Twojej wyobraźni. Bezkompromisowe, bogate kolory oraz szczegółowy obraz sprawiają, że to czego doświadczysz będzie tak realistyczne jak to tylko możliwe.

Firma HTC przedstawia wyczekiwany bezprzewodowy adapter do swoich gogli VR – VIVE i VIVE Pro. Pozwoli Ci on na swobodny ruch podczas zabawy w wirtualnym świecie. Co więcej, teraz zaprosisz do wspólnej zabawy swoją rodzinę i znajomych.Adapter jest niezwykle łatwy w konfiguracji i instalacji.

Dzięki niemu każda gra wspierająca technologię SteamVR zyska nowy wymiar, dzięki perfekcyjnemu rejestrowaniu ruchów. Dodatkowa bateria pozwoli po jej wymianie na dodatkową zabawę nawet łącznie przez 2 i pół godziny.

Oferta ważna od 24.07 do 20.08.2023r.