KOMSA Poland | Nowa generacja dźwięku w grach dzięki dousznym słuchawkom bezprzewodowym Sony PULSE Explore!
21902
post-template-default,single,single-post,postid-21902,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Nowa generacja dźwięku w grach dzięki dousznym słuchawkom bezprzewodowym Sony PULSE Explore!

03 sty Nowa generacja dźwięku w grach dzięki dousznym słuchawkom bezprzewodowym Sony PULSE Explore!

Ciesz się niezwykle realistycznym dźwiękiem w swoich ulubionych grach.

Planarne przetworniki magnetyczne

Zbliżone do studyjnych przetworniki odtwarzają dźwięk z niemal idealną wiernością w całym słyszalnym spektrum, pozwalając słyszeć ścieżkę dźwiękową w grach zgodnie z zamierzeniami twórców. Zanurz się w środowiskach akustycznych wypełnionych subtelnymi detalami i rozkoszuj się rozgrywką podkreśloną głębokim basem. Rozszerz swoją percepcję w grach na PS5® z obsługą dźwięku 3D, z niezwykłą precyzją lokalizując źródła dźwięku we wszystkich trzech wymiarach. Identyfikuj dokładne położenie i rodzaj poszczególnych źródeł dźwięku, aby w ułamku sekundy reagować i podejmować właściwe decyzje.

Technologia PlayStation Link

Nie daj się zaskoczyć dzięki technologii superszybkiej i bezstratnej łączności bezprzewodowej PlayStation Link, która minimalizuje opóźnienia i zachowuje wszystkie słyszalne detale w ścieżce dźwiękowej. Łatwo podłączaj urządzenia kompatybilne z technologią PlayStation Link – takie jak konsola PS5, komputer PC lub Mac czy odtwarzacz zdalny PlayStation Portal – i przełączaj się między nimi. Możesz nawet kupić dodatkowe adaptery USB PlayStation Link, aby łatwo przełączać się między konsolą PS5 i komputerem PC lub Mac.

Wspomagana przez SI technologia eliminacji szumów

Dzięki mikrofonowi z technologią eliminacji szumów wszyscy będą Cię słyszeć głośno i wyraźnie. Ta nowa, wspomagana sztuczną inteligencją technologia została wytrenowana w taki sposób, aby identyfikować, izolować i usuwać niepotrzebne szumy podczas przechwytywania Twojego głosu. Możesz mieć pewność, że koledzy z drużyny będą wyraźnie słyszeć Twój głos, nawet jeśli w pobliżu działa odkurzacz, szczeka pies lub ktoś coś chrupie.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl