KOMSA Poland | Nowość! Notebooki gamingowe i biznesowe MSI już dostępne w ofercie KOMSA!
21326
post-template-default,single,single-post,postid-21326,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Nowość! Notebooki gamingowe i biznesowe MSI już dostępne w ofercie KOMSA!

09 sie Nowość! Notebooki gamingowe i biznesowe MSI już dostępne w ofercie KOMSA!

📣 Nowość!📣

Notebooki MSI z serii Vector, Katan i Modern już dostępne w ofercie KOMSA!

Z przyjemnością informujemy, że kategorię notebooków zasiliły urządzenia gamingowe oraz business&productivity marki MSI.

MSI to międzynarodowy lider dostarczający urządzenia i rozwiązania gamingowe oraz AIoT. Firma posiada oddziały w ponad 120 krajach. W portfolio marki znajdują się laptopy gamingowe, karty graficzne, monitory, komputery stacjonarne, peryferia i akcesoria oraz wiele innych. Jest to wiodąca marka, która kształtuje przyszłość technologii, angażując się w ulepszanie doświadczeń użytkowników dzięki produkcji najwyższej jakości urządzeń, intuicyjnemu interfejsowi i estetyce projektowania.

LAPTOPY GAMINGOWE Z SERII VECTOR GP

Seria urządzeń stworzonych do wydajności. Laptopy do gier dostosowane i zoptymalizowane są do specyficznych potrzeb graczy. Wyświetlacz charakteryzuje się wysoką częstotliwością odświeżania i możliwością płynnego generowania obrazu, dzięki czemu możesz wspiąć się na nowy, wyższy poziom gamingu.

LAPTOPY GAMINGOWE Z SERII KATANA

Notebooki z serii Katana GF to zoptymalizowane, potężne i mocne jak ostrze japońskiego miecza laptopy, które potrafią uwolnić prawdziwą wydajność podczas gry. Urządzenia Katana GF oferują wyjątkową moc i niezwykłą klawiaturę z czerwonym podświetleniem. Dzięki temu możesz zabłysnąć na polu bitwy.

LAPTOPY BUSINESS&PRODUCTIVITY SERIA MODERN

Spraw, aby Twoja pasja mogła dotrzymywać kroku dynamicznemu stylowi życia. Notebooki z serii Modern, wyposażone w mobilne procesory AMD Ryzen™ serii 5000, zapewnią Ci szybkość reakcji i długi czas pracy laptopa na baterii. To są te rzeczy, których potrzebujesz, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością.

Oferta urządzeń i akcesoriów MSI dostępna na ekomsa.pl