KOMSA Poland | Nowość! Nowe zegarki Fitbit Inspire 3, Sense 2 i Versa 4 już wkrótce w ofercie KOMSA!
21330
post-template-default,single,single-post,postid-21330,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Nowość! Nowe zegarki Fitbit Inspire 3, Sense 2 i Versa 4 już wkrótce w ofercie KOMSA!

13 wrz Nowość! Nowe zegarki Fitbit Inspire 3, Sense 2 i Versa 4 już wkrótce w ofercie KOMSA!

📣 Nowość!📣

Przedstawiamy najnowsze zegarki Fitbit Inspire 3, Sense 2 i Versa 4 już wkrótce dostępne w ofercie KOMSA!

Inspire 3

Rób to, co lubisz najbardziej, i czuj się lepiej niż kiedykolwiek z trackerem Inspire 3, który pomaga walczyć ze stresem, dbać o kondycję i lepiej sypiać. Wystarczy, że go założysz. Monitoruj takie wskaźniki, jak temperatura skóry i natlenienie krwi oraz sprawdzaj, czy Twoje ciało jest gotowe na trening oraz jak radzisz sobie ze stresem dzięki dziennym ocenom.

Sense 2

Fitbit Sense 2 to inteligentny zegarek, który wygląda świetnie i sprawia, że Ty czujesz się doskonale. Jest bardzo lekki i elegancki, dopasowuje się do każdej stylizacji. Za jego pomocą możesz szybko sprawdzić, jakość swojego snu podczas ostatniej nocy lub czy Twoje tętno jest prawidłowe.
Dotykowy, kolorowy wyświetlacz ułatwi Ci nawigację po wielu funkcjonalnościach  a wodoodporność sprawi, że skorzystasz z zegarka również pod prysznicem lub na basenie.

Versa 4

Zwiększ skuteczność swoich treningów dzięki Versa 4 + Premium. Ten lekki i wygodny smartwatch zaprojektowany z myślą o wspieraniu aktywności zapewnia bezpośredni dostęp do oceny Codziennej gotowości, Aktywnych minut, ponad 40 trybów ćwiczeń, wbudowanego modułu GPS i wielu innych funkcji.

 

W oczekiwaniu na premierę nowych zegarków zapraszamy do sprawdzenia oferty produktów Fitbit dostępnych na ekomsa.pl https://bit.ly/3qCC2xn