KOMSA Poland | Podsumowanie konferencji „Zaprojektuj z nami swoją przyszłość”
20552
post-template-default,single,single-post,postid-20552,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Podsumowanie konferencji „Zaprojektuj z nami swoją przyszłość”

12 paź Podsumowanie konferencji „Zaprojektuj z nami swoją przyszłość”

W ubiegły piątek odbyła się konferencja grupy KOMSA Polska „Zaprojektuj z nami swoją przyszłość”. Innowacje i przyszłość – to te hasła wybrzmiewały na scenie wrocławskiego Dynamic Congress Centre 6 października. Tego dnia w jednym miejscu o jednej porze wraz z 24 wiodącymi producentami przywitaliśmy naszych partnerów reprezentujących wszystkie kanały sprzedaży, czyli klientów kanału B2B, resellerów w kanale niezależnym w tym partnerów sieci aetka i elektro oraz reprezentantów kanału operatorskiego i integratorów.  To było unikatowe wydarzenie w Polsce w tym roku!

Nasz event  miał formułę targów, podczas których zaproszeni dostawcy podzielili się z gośćmi swoim portfolio produktowym. Zarówno po stronie dostawców, jak i klientów na evencie pojawiły się znane marki. Zależało nam na stworzeniu gościom miejsca, gdzie wzbogacą swoją wiedzę i wspólnie z nami podyskutują o tym jakie innowacje czekają nas w branży ICT. Zrealizowaliśmy to postanowienie, zapraszając na event gościa specjalnego –  dr inż. Jacka Wszołka, który w interesujący sposób opowiedział naszym gościom o zagadnieniach takich jak Internet Rzeczy oraz sieć 5G. Jego prelekcja przeszła płynnie w panel dyskusyjny, na którym trzech reprezentantów producentów odpowiadała na pytania związane z innowacjami technologicznymi, które znacząco będą wpływać na branżę ICT już w niedalekiej przyszłości. Podczas konferencji nasi goście uczestniczyli też w prezentacji naszego nowego obszaru biznesowego – KOMSA Systems, podczas której zaprezentowaliśmy naszą ofertę usługową i produktową. Na sali obecni byli współpracujący na co dzień z KOMSA Systems producenci – SNOM, innovaphone, Unify oraz Alcatel-Lucent Enterprise.

Jednak nadrzędnym celem wydarzenia było stworzenie naszym gościom miejsca na ciekawe rozmowy oraz otwarcie się na nowe kontakty biznesowe. Dzięki wydarzeniu producenci oraz partnerzy mogli dowiedzieć się jakie nowe obszary możemy im zaoferować, które znacząco wpłyną na optymalizację ich biznesu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym gościom za tak liczne przybycie!