KOMSA Poland | Poznaj monitory ThinkVision od Lenovo – wyjątkowy design w każdym detalu.
21978
post-template-default,single,single-post,postid-21978,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Poznaj monitory ThinkVision od Lenovo – wyjątkowy design w każdym detalu.

26 lut Poznaj monitory ThinkVision od Lenovo – wyjątkowy design w każdym detalu.

Poznaj monitory ThinkVision od Lenovo – wyjątkowy design w każdym detalu.

Monitory ThinkVision od Lenovo to nowy wymiar wydajności i komfortu w świecie technologii. Przekrocz granice standardowych monitorów i wejdźcie do świata Lenovo, gdzie precyzja spotyka się z elegancją, a funkcjonalność idzie w parze z doskonałą jakością. Monitory ThinkVision to nie tylko urządzenia, ale prawdziwe narzędzia do osiągania sukcesów w pracy i cieszenia się doskonałą jakością obrazu w czasie wolnym. Odkryj w jaki sposób ThinkVision może zrewolucjonizować Twój sposób patrzenia na świat.
W ofercie Komsa znajdziesz między innymi:
Lenovo ThinkVision E24-28 – Niezależnie od tego, czy korzystasz z monitora w domu, czy w biurze, warto zadbać o komfort oczu. Ekran Lenovo ThinkVision E24-28 nie tylko zapewnia wystarczającą przestrzeń roboczą do wygodnej pracy, ale też posiada wysoką rozdzielczość.
Lenovo ThinkVision T24i-30 23.8″ – Monitor LENOVO o przekątnej ekranu 23.8 cali z podświetleniem W-LED. Rozdzielczość ekranu wynosi 1920 x 1080 pikseli, czas reakcji wynosi 4 ms. Jasność jest na poziomie 250 cd/m2. Maksymalna regulacji wysokości monitora wynosi 50.48 cm.
Lenovo ThinkVision T27h-30 – 27-calowy ekran o rozdzielczości QHD (2560 × 1440) zapewnia wyjątkowe wrażenia wizualne. Panel typu In-Plane Switching (IPS) oferuje nieskazitelny obraz nawet przy szerszych kątach widzenia, wyświetla żywy, naturalny obraz dzięki obsłudze 99% gamy sRGB. Zaawansowana łączność staje się rzeczywistością dzięki jednoprzewodowemu rozwiązaniu dokującemu USB-C z funkcją Smart Power, która umożliwia zasilanie urządzeń z mocą do 90 W.
Lenovo ThinkVision P32p-30 – zaprojektowano tak, aby oferował duży rozmiar ekranu w połączeniu ze smukłą i elegancką konstrukcją. Dzięki rozdzielczości UHD (3840 × 2160), wszystkie dokumenty nad którymi pracujesz, są widoczne jak na dłoni. Ekran o przekątnej 31,5 cala zapewnia dużo przestrzeni do pracy w nawet czterech oknach jednocześnie. Dodatkowo, funkcja PIP umożliwia jednoczesne wyświetlanie treści z dwóch różnych komputerów na jednym monitorze.
Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem handlowym: kamila.stolarz@komsa.pl, piotr.gesicki@komsa.pl oraz dominik.krawczyk@komsa.pl w celu uzyskania pełnej gamy dostępnych produktów oraz korzystnych warunków zakupu. Czekają na Was nowoczesne rozwiązania wspierające efektywność pracy i podnoszące komfort użytkowania.