KOMSA Poland | Poznaj VIVE XR Elite Business Edition! Zapewnione w pełni immersyjne wrażenia wirtualnej i mieszanej rzeczywistości!
21556
post-template-default,single,single-post,postid-21556,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Poznaj VIVE XR Elite Business Edition! Zapewnione w pełni immersyjne wrażenia wirtualnej i mieszanej rzeczywistości!

02 sie Poznaj VIVE XR Elite Business Edition! Zapewnione w pełni immersyjne wrażenia wirtualnej i mieszanej rzeczywistości!

Poznaj VIVE XR Elite Business Edition! Ta najnowocześniejsza oferta zapewnia w pełni immersyjne wrażenia wirtualnej i mieszanej rzeczywistości, łatwe w obsłudze, kompaktowe, autonomiczne okulary VR: VIVE XR Elite. Edycję Business Edition wzbogaciliśmy również
o kompleksową gwarancję biznesową i usługi HTC VIVE, zapewniając klientom wsparcie na najwyższym poziomie.

Zapewnij swoim klientom najlepsze rozwiązania, które wyróżnią ich biznes. Wyprzedź konkurencję i odblokuj nowe możliwości dzięki VIVE XR Elite Business Edition. Urządzenia VR mogą pracować i być zarządzane w kilku dostępnych trybach.

Tryb Kiosk jest przeznaczony do w takich wydarzeń jak targi lub szkolenia, podczas których jest duża rotacja użytkowników, a urządzenia XR pozostają zaprogramowane w taki sposób, żeby wyświetlać tylko te treści, które wystawca chce pokazać odwiedzającym. Natomiast tryb Visual Odometry sprawia, że konfiguracja jest szybka i łatwa. W kwestii czysto technicznej gogle oferują obraz w rozdzielczości 3840 x 1920 pikseli z polem widzenia 110 stopni. Odświeżanie obrazu to 90 Hz, a wśród dodatkowych elementów gogli znajdziemy m.in. kolorową kamerę
czy sensor głębi.

Głównym elementem tego sprzętu, wspomagającym gogle w różnorodnych procesach, jest platforma VIVE Business+. Dzięki niej organizacje mogą w łatwy sposób zarządzać, monitorować i sterować grupą urządzeń XR za pomocą jednego pulpitu nawigacyjnego.

Dłuższe sesje z goglami ułatwi system aktywnego chłodzenia gogli, a bateria (którą możemy wymienić w locie) wystarczy na ok. 2 godziny korzystania z tego sprzętu. Nie brak oczywiście dodatkowych kontrolerów, usprawniających obsługę gogli.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl