KOMSA Poland | Premiera HONOR w Komsa Polska!
20793
post-template-default,single,single-post,postid-20793,single-format-gallery,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Premiera HONOR w Komsa Polska!

18 lip Premiera HONOR w Komsa Polska!

HonorPremiera

Oficjalna premiera nowych smartfonów Honor w Polsce została zaplanowana na 18.07.2018. Mamy przyjemność poinformować, że tego samego dnia dołączyły one do portfolio Komsa Polska.

Honor ma duże ambicje związane z polskim rynkiem i planuje systematycznie wzmacniać tutaj swoją pozycję. Sprzedaż ukierunkowana jest głównie na internetowe kanały detaliczne. Obecnie Komsa Polska jest jedynym dystrybutorem Honor w Polsce.

Już od dzisiaj w naszym portfolio dostępne są trzy najnowsze modele smartfonów Honor: 7C, 7S oraz 7A. Pierwszy z nich posiada płaski tylny aparat z podwójnym obiektywem 13 MP + 2 MP:  jeden z nich do rejestrowania obrazu oraz drugi do wykrywania głębi, co zapewnia niespotykaną ostrość zdjęć. Honor 7C został także wyposażony w wyświetlacz Honor FullView*2 o przekątnej 5,99 cala w formacie 18:9. Model 7S posiada wyświetlacz 5,45” 18:9 HONOR FULLVIEW, większą głośność słuchawki oraz pojemną baterię 3020 mAh. Honor 7A może się pochwalić przednim aparatem z matrycą 8 MP i szeroką przysłoną F/2.2, które pozwalają na wyraźne i wyjątkowo piękne ujęcia w dzień i w nocy. Nowe modele łączy funkcja Face Unlock , czyli możliwość odblokowywania telefonu za pomocą rozpoznawania twarzy.

Po więcej informacji zapraszamy do przedstawicieli działów handlowych Komsa Polska oraz do sklepu internetowego aetka24.pl.