KOMSA Poland | Roadshow KOMSA Systems Polska: Dziś tworzymy jutro dla Twojego klienta
19717
post-template-default,single,single-post,postid-19717,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Roadshow KOMSA Systems Polska: Dziś tworzymy jutro dla Twojego klienta

14 kw. Roadshow KOMSA Systems Polska: Dziś tworzymy jutro dla Twojego klienta

roadshow_banner_komsa

Dystrybutor KOMSA Systems Polska, wraz z producentami rozwiązań Alcatel Lucent Enterprise oraz New Voice zapraszają do udziału w Roadshow pod hasłem „Dziś tworzymy jutro dla Twojego klienta”, który odbędzie się w trzech miastach w Polsce: we Wrocławiu 11.05, w Krakowie 18.05 oraz w Warszawie 25.05. CRN objął patronat medialny nad wydarzeniem.

KOMSA Systems Polska jako VAD opierający swoją dystrybucję na oferowaniu wartości dodanej, zaprezentuje korzyści płynące ze współpracy oraz kompleksowe spektrum działań wspierających resellerów. Roadshow będzie wyjątkową okazją do spotkania się z producentami oferującymi wysokiej klasy, wiodące na rynku ICT rozwiązania sieciowe oraz głosowe i poznania ich najnowszych produktów. Prelegenci z firmy ALE przedstawią korzyści płynące z uczestnictwa w programie partnerskim oraz bogatą ofertę rozwiązań sieciowych klasy premium. New Voice zaprezentuje natomiast swoje flagowe rozwiązanie techniczne – system  MobiCall.

W trakcie konferencji każdy uczestnik będzie miał możliwość indywidualnych rozmów, nawiązania współpracy i poznania bezpośrednich korzyści jakie może osiągnąć przystępując do współpracy z KOMSA Systems Polska.

Warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie udziału na www.komsa-konferencja.pl .  Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegóły na www.komsa-konferencja.pl oraz www.komsa-systems.pl

Porozmawiaj o wspólnej wizji przyszłości i poznaj naszą wartość dodaną już dziś!