KOMSA Poland | ROZPOCZĘLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z LEDLENSER
20772
post-template-default,single,single-post,postid-20772,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

ROZPOCZĘLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z LEDLENSER

04 cze ROZPOCZĘLIŚMY WSPÓŁPRACĘ Z LEDLENSER

Mamy przyjemność poinformować, że zostaliśmy dystrybutorem firmy Ledlenser – jednym z liderów na rynku w dziedzinie latarek ręcznych i czołowych LED. Pod hasłem „robimy światło” kryje się główny cel, jaki przyświeca producentowi. Ledlenser stale rozwija swoją działalność i technologiczną przewagę – od innowacyjnych soczewek, aż do zaopatrywania w energię elektryczną. W ten sposób producent posiada ponad 100 patentów dotyczących latarek (czołowych, przemysłowych, sportowych), soczewek i akcesoriów.

W ofercie KOMSA Polska znajdzie się cała gama latarek sportowych, czołowych i ręcznych oraz akcesoria dedykowane tym produktom. Dostępne będą także latarki samochodowe, a dla większych projektów również sprzęt przemysłowy.

Celem współpracy jest podjęcie wspólnych działań na polskim rynku, które umożliwią dostarczenie naszym i Waszym klientom najlepszej jakości latarek LED. Nawiązana współpraca z pewnością pomoże osiągnąć wspólne cele biznesowe. Mamy nadzieję, że  długoletnie doświadczenie obu firm zaowocuje realizacją wielu wspólnych projektów.

Więcej o Ledlenser znajdziecie tutaj: https://www.ledlenser.com/pl/

strona_ledlancer