KOMSA Poland | Samsung Galaxy S23 5G 8/128GB EE – więcej możliwości z myślą o przyszłości!
21645
post-template-default,single,single-post,postid-21645,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Samsung Galaxy S23 5G 8/128GB EE – więcej możliwości z myślą o przyszłości!

04 wrz Samsung Galaxy S23 5G 8/128GB EE – więcej możliwości z myślą o przyszłości!

Chwytaj dzień i noc. Z zaawansowanym zestawem aparatów w Galaxy S23 w dzień i w nocy zrobisz zdjęcia rewelacyjnej jakości. Wyposażony w matrycę o wysokiej rozdzielczości 50 MP, doskonale utrwalające światło piksele, wyłapujące więcej światła oraz optyczną stabilizację obrazu (OIS) pozwoli Ci zawsze rejestrować wyraźne kadry.

Galaxy S23 otrzymał udoskonaloną sztuczną inteligencję, która pomaga rejestrować zdjęcia i filmy bogate w szczegóły i kolory także od zmierzchu do świtu. Technologia Dual Pixel AF w przednim aparacie jeszcze szybciej i dokładniej ustawia ostrość, nie potrzebując do tego dużo światła.

Sztuczna inteligencja rozjaśnia zdjęcia oraz dba o ich naturalny koloryt. Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X jest jasny (do 1750 nitów) i niesamowicie czytelny, a przy tym nie męczy oczu. Automatycznie dostosowuje się do różnych warunków oświetleniowych (3 fazy), by zapewniać obrazy w najlepszej jakości.

Seria Galaxy S23 to połączenie zaawansowanych rozwiązań technologicznych i efektownego designu, który jest przyjazny dla środowiska. Twój nowy telefon Galaxy S23 został wykonany z przetworzonego szkła i plastiku oraz naturalnie zabarwiony, również jego opakowanie stworzono z przyjaznych dla środowiska materiałów. Wybierz kolory inspirowane naturą i najwyższą wytrzymałość wśród smartfonów Galaxy.

Odporny na wodę i kurz. Galaxy S23 otrzymał ochronę na poziomie IP68, pozwalającą na użytkowanie go nawet, gdy pada deszcz.

Konstrukcja została wykonana z aluminium, zapewniając urządzeniu wysoką trwałość i skuteczną ochronę.

Przód i tył smartfona pokrywa niezwykle twarde i odporne na zarysowania i upadki szkło, by zapewniać jeszcze lepszą ochronę.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl