KOMSA Poland | Skorzystaj z oferty Play Station 5 wraz z bestsellerową grą Marvel’s Spider-Man 2!
21899
post-template-default,single,single-post,postid-21899,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Skorzystaj z oferty Play Station 5 wraz z bestsellerową grą Marvel’s Spider-Man 2!

29 gru Skorzystaj z oferty Play Station 5 wraz z bestsellerową grą Marvel’s Spider-Man 2!

Przemierzaj na linie wykreowany przez Marvela Nowy Jork z zestawem „Konsola PlayStation 5 – Marvel’s Spider-Man 2”. Doświadcz świata gry Marvel’s Spider-Man 2 dzięki innowacyjnym rozwiązaniom PS5. Poczuj siłę pajęczych akrobacji dzięki spustom adaptacyjnym i zobacz reakcje efektów dotykowych na nowe zdolności symbiotu Petera Parkera i umiejętności bioelektryczne Milesa Moralesa.

Funkcje PlayStation 5 w grze:

– Efekty dotykowe: Poczuj moc Spider-Mana! Aktywne reakcje systemu wibracji kontrolera bezprzewodowego DualSense sprawiają, że zdolności symbiotu Petera Parkera i umiejętności bioelektryczne Milesa Moralesa masz w zasięgu ręki.

– Adaptacyjne spusty: Opanuj akrobatyczne ruchy, wykonuj ekscytujące kombinacje i doświadcz wyjątkowych emocji, huśtając się na pajęczych linach za pomocą adaptacyjnych spustów kontrolera DualSense.

– Tempest 3D AudioTech: Zanurz się w wykreowany przez Marvela Nowy Jork z dźwiękiem przestrzennym 3D, który zapewnia wyjątkowe doznania w pełnej skali. Usłysz dźwięki sieci, mocy bioelektrycznych, groźnych ataków przeciwników, gwarnego ruchu ulicznego i reagujących na Twoje poczynania Nowojorczyków.

– Ultraszybki dysk SSD: Poczuj moc konsoli PlayStation 5 dzięki błyskawicznym czasom ładowania i niemal natychmiast przełączaj się między postaciami przebywającymi w różnych częściach miasta.

– Niesamowita grafika: Odkryj nowopowstałe gwarne obszary o pięknej stylistyce, w tym okręgi Queens i Brooklyn, oraz zobacz, jak wykreowany przez Marvela Nowy Jork ożywa w spektakularny sposób.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl