KOMSA Poland | Styl i ochrona w jednym! Etui na Samsung Galaxy A55 – podkreśl swój telefon z klasą
22019
post-template-default,single,single-post,postid-22019,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Styl i ochrona w jednym! Etui na Samsung Galaxy A55 – podkreśl swój telefon z klasą

18 mar Styl i ochrona w jednym! Etui na Samsung Galaxy A55 – podkreśl swój telefon z klasą

Etui Smart View Wallet Case

Etui zapewni ci ochronę i dostęp do interaktywnego wyświetlacza Galaxy A55 5G bez konieczności otwierania klapki. Etui dostępne w kolorach czarnym, białym i lawendowym. Nawet gdy etui Smart View Wallet Case jest zamknięte, możesz dotknąć okna wyświetlacza, aby wykonać podstawowe funkcje, takie jak odebranie telefonu lub wstrzymanie odtwarzania muzyki. Etui Smart View Wallet Case pomieści często używaną przez Ciebie kartę, dzięki czemu możesz ją przechowywać bezpiecznie i mieć zawsze pod ręką.

Etui Silicone Case

Etui silikonowe w modnych pastelowych kolorach, które zapewni solidną ochronę Twojemu urządzeniu. Dostępne w kolorach: czarnym, limonkowym i jasnoniebieskim. Jedwabiście gładkie i bezszwowe etui silikonowe to solidna, dopasowana warstwa zaprojektowana w celu ochrony urządzenia przed zarysowaniami i upadkami. Silikonowe etui wygodnie leży w dłoni i pewnie do niej przylega.

Etui Standing Grip Case

Etui Standing Grip Case z silikonowym paskiem, który płynnie przesuwa się w dół jako pasek uchwytu lub nóżka podstawki. Dostępne w kolorze czarnym z zieloną warstwą wewnętrzną lub w kolorze szarym z różową warstwą. Przesuń silikonowy pasek w dół i połóż go na stole, aby szybko ożywić swoje wrażenia podczas seansu, dzięki gładkiej, ale stabilnej podstawie. Bardziej trwały silikonowy pasek jest gładki w dotyku, a jednocześnie pewny w uchwycie i wygodnie trzyma się na dłoni.

Etui Clear Case

Bądź transparentny. Etui Clear Case do Galaxy A35 5G podkreśla oryginalną kolorystykę urządzenia, a jednocześnie otacza je smukłą, błyszczącą warstwą chroniącą przed zarysowaniami. Telefon pozostanie nienaruszony pod przezroczystym etui dzięki odpornej na zarysowania powłoce zastosowanej zarówno na wewnętrznej, jak i zewnętrznej powierzchni. Obiektywy aparatów są zamknięte w laserowo szlifowanym układzie wyspowym, co zapewnia czystą estetykę. Stylizacja zależy od Ciebie. Etui Clear Case nie zakrywa oryginalnego koloru urządzenia zapewniając jednocześnie miejsce na udekorowanie telefonu za pomocą różnych naklejek.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl