KOMSA Poland | Świat bezgranicznych możliwości z Samsung Galaxy A34 5G 6/128GB EE!
22022
post-template-default,single,single-post,postid-22022,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Świat bezgranicznych możliwości z Samsung Galaxy A34 5G 6/128GB EE!

19 mar Świat bezgranicznych możliwości z Samsung Galaxy A34 5G 6/128GB EE!

Samsung Galaxy A34 5G 128 GB – zanurz się w wirtualnym świecie pełnym detali i pięknych kolorów. Rób ciekawe zdjęcia, a jeśli w kadrze znajdzie się niechciany obiekt, to po prostu go usuń. Baw się i odkrywaj wirtualny świat dłużej. Z pojemną baterią bycie online jest proste. Zobacz każdy szczegół ulubionego serialu z dużym i jasnym ekranem. Ciesz się z wielozadaniowości, jaką oferuje Ci Galaxy A34 i bądź w stałym kontakcie z otoczeniem dzięki sieci 5G.

Rób to, co lubisz i to bez względu na miejsce i czas. Od teraz praca czy relaks w słoneczny dzień są jeszcze prostsze. Wyświetlacz z jasnością aż 1000 nitów gwarantuje czytelność każdej treści. Odczytywanie i odpisywanie na wiadomości w pełnym słońcu staje się proste
i przyjemne. Z ekranem Super AMOLED o przekątnej 6,6 cala możesz zanurzyć się w wirtualnym świecie. Podziwiaj kadry ulubionych scen filmowych i przekonaj się, jak wiele Cię ominęło. Jeśli często grasz w mobilne tytuły, to częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz na pewno Cię ucieszy. Dzięki niej możesz liczyć na niesamowitą płynność każdej animacji.

Zdjęcia wykonane smartfonem powinny być doskonałe. Dlatego Samsung Galaxy A34 ma dla Ciebie wiele obiektywów z wieloma możliwościami. Nagrywaj filmy nawet w słabym oświetleniu i nie obawiaj się o ich jakość. Barwy będą jasne i żywe a postacie wyraźne i pełne szczegółów. Od teraz przy tworzeniu zdjęć nie musisz obawiać się rozmyć i szumów. Wszystko to zasługa funkcji przetwarzania obrazu, która dba o wyraźne fotografie.

Za dużo turystów? A może jeden obiekt psuje Ci cały kadr? Z gumką do usuwania obiektów Twoje zdjęcia będą zawsze doskonałe. Nie musisz więcej czekać na idealny moment, aby stworzyć perfekcyjną fotografię.

Odkrywaj wirtualny świat z niesamowitą szybkością. Galaxy A34 ma ośmiordzeniowy procesor, który tylko czeka, aby pokazać Ci, na co go stać. Wielozadaniowość to jego drugie imię, więc jeśli potrzebujesz smartfona do pracy i zabawy, to lepiej trafić nie mogłeś. Do tego ten telefon to mistrz długiej pracy na jednym ładowaniu. Zawdzięcza to oczywiście baterii o pojemności 5000 mAh. Poza tym ma adaptacyjne oszczędzanie energii, więc korzystanie ze smartfona jeszcze dłużej jest możliwe.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl