KOMSA Poland | Szlifuj swoje umiejętności w grze Gran Turismo 7 na PlayStation5!
21697
post-template-default,single,single-post,postid-21697,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Szlifuj swoje umiejętności w grze Gran Turismo 7 na PlayStation5!

20 wrz Szlifuj swoje umiejętności w grze Gran Turismo 7 na PlayStation5!

Szlifuj swoje umiejętności w grze Gran Turismo 7 na PlayStation5.

Nieważne, czy jesteś kierowcą wyczynowym, czy niedzielnym, kolekcjonerem, miłośnikiem tuningu, projektantem barw czy fotografem – wśród niezliczonych trybów gry, w tym tak lubianych przez graczy, jak kampania GT, tryb zręcznościowy czy nauka jazdy, znajdziesz coś dla siebie.

Wraz z powrotem legendarnego trybu symulacji GT możesz kupować, tuningować i ścigać się w kampanii dla jednego gracza w miarę odblokowywania nowych aut i wyzwań. A jeśli lubisz rywalizację, szlifuj swoje umiejętności i graj w trybie GT Sport.

Gran Turismo 7 z niespotykaną dotąd szczegółowością odtwarza wygląd i styl najnowszych supersamochodów oraz uznanych klasyków, oferując ponad 420 modeli dostępnych w Brand Central i komisie aut używanych. Sprawdź, jak zachowuje się każde z aut w dynamicznie zmieniających się warunkach pogodowych na ponad 90 torach, w tym klasycznych trasach z historii GT.

Odkryj pełnię możliwości prawdziwego symulatora jazdy dzięki nowym narzędziom, które pozwolą Ci odcisnąć własne piętno na swoich doświadczeniach za kółkiem. Zbieraj, tuninguj, prowadź i personalizuj setki samochodów, tworząc w swoim garażu wymarzoną kolekcję. Dołącz do międzynarodowej społeczności kierowców i dziel się strategiami wyścigowymi, wskazówkami dotyczącymi tuningu, projektami malowań oraz zdjęciami. Następnie ruszaj na tor i rywalizuj z innymi zawodnikami.

Gran Turismo 7 to zwieńczenie wszystkiego, czego doświadczone studio Polyphony Digital nauczyło się przez ponad ćwierć wieku pracy nad produkcją gier. Gra, w której znajdziemy setki odtworzonych w najdrobniejszych szczegółach prawdziwych samochodów oraz historię najbardziej legendarnych motoryzacyjnych marek, to hołd dla kultury sportów motorowych, ale też nowoczesny symulator jazdy.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl