KOMSA Poland | Walcząc z wielkim zagrożeniem, dostosuj się albo giń. Konsola Play Station 5 z grą Call of Duty Modern Warfare III
21808
post-template-default,single,single-post,postid-21808,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Walcząc z wielkim zagrożeniem, dostosuj się albo giń. Konsola Play Station 5 z grą Call of Duty Modern Warfare III

16 lis Walcząc z wielkim zagrożeniem, dostosuj się albo giń. Konsola Play Station 5 z grą Call of Duty Modern Warfare III

Kup zestaw specjalny, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia swojej przygody z nową generacją konsoli PlayStation. Mocna konsola PlayStation 5 oraz prezentująca możliwości PS5 gra Call of Duty: Modern Warfare III pozwolą Ci wejść na długie godziny do wirtualnego świata.

Zawartość zestawu:

  • Konsola Sony PlayStation 5 (wersja z napędem) wraz z kontrolerem DualSense,
  • Gra Call of Duty: Modern Warfare III na PlayStation 5 (voucher uprawniający do pobrania gry).

Seria Call of Duty powraca z całkiem nową kampanią, zmodernizowanymi wersjami klasycznych map wieloosobowych i wrażeniami Zombies PvE w otwartym świecie.

Kampania, będąca bezpośrednią kontynuacją bijącego rekordy Call of Duty: Modern Warfare II przedstawia losy kapitana Price’a i grupy uderzeniowej 141 mierzących się z ultranacjonalistycznym zbrodniarzem wojennym Władimirem Makarowem, który rozszerza swoje wpływy na cały świat.

W trybie wieloosobowym powraca 16 premierowych map z Modern Warfare 2 z roku 2009, z ulepszoną grafiką, nowymi trybami i innowacyjnymi funkcjami rozgrywki. W Modern Warfare Zombies po raz pierwszy dołączysz do innych oddziałów i będziesz współpracować na największej jak dotąd mapie Zombies.

Charakterystyczna filmowa kampania Call of Duty łączy się z misjami w otwartym świecie zapewniającymi graczowi większy wybór. Możesz zaatakować po cichu albo zaryzykować atak frontalny. Modern Warfare Zombies (MWZ) zawiera największą w historii mapę Call of Duty Zombies. Po raz pierwszy dołącz do innych drużyn, aby przetrwać atak ogromnych hord nieumarłych. Odkryj nową fabułę Zombies od Treyarch – czekają misje, znane już cechy trybu Zombies oraz tajemnice do odkrycia.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl