KOMSA Poland | Więcej niż Dystrybucja! – KOMSA i w-support.pl wygrywają przetarg
17896
post-template-default,single,single-post,postid-17896,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Więcej niż Dystrybucja! – KOMSA i w-support.pl wygrywają przetarg

27 mar Więcej niż Dystrybucja! – KOMSA i w-support.pl wygrywają przetarg

Spółki z grupy KOMSA Kommunikation Sachsen AG: KOMSA Polska Sp. z o.o. oraz w-support.pl Sp. z o.o. w marcu 2015 roku, wygrały przetarg zorganizowany przez  jedną z największych niemieckich sieci marketów foodowych,  na kompleksową obsługę w zakresie dostarczania i serwisu telefonów oraz akcesoriów GSM, na potrzeby pracowników sieci.

Zakres obsługi KOMSA Polska obejmuje logistykę towarów na zasadach dropshipingu (kurierskie dostawy w 24h) oraz obsługę posprzedażną na poziomie VIP. W-support.pl w ramach wygranego przetargu odpowiada za kompleksową  organizację i przebieg obsługi serwisowej dla zakupionych przez sieć produktów.
W ramach tej obsługi realizowane będą: 
– obsługa zgłoszeń i zapytań dotyczących napraw
– zarządzanie urządzeniami zastępczymi przekazywanymi do klienta na czas naprawy
– wysyłka urządzeń do serwisów zewnętrznych, jeżeli jest taka konieczność
– obsługa napraw odpłatnych, zbiorcze płatności za wykonane naprawy
– zapewnienie odpowiedniego czasu napraw

Wygrany przetarg dołączył do bogatej listy referencyjnej Grupy KOMSA w zakresie realizacji kompleksowych usług dla polskich partnerów biznesowych.

Z razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Usług – outsourcing@komsa.pl