KOMSA Poland | Wkrocz w nową erę audio w grach dzięki realistycznemu dźwiękowi i błyskawicznej łączności!
21909
post-template-default,single,single-post,postid-21909,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Wkrocz w nową erę audio w grach dzięki realistycznemu dźwiękowi i błyskawicznej łączności!

15 sty Wkrocz w nową erę audio w grach dzięki realistycznemu dźwiękowi i błyskawicznej łączności!

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PULSE Elite. Ciesz się niezwykle realistycznym dźwiękiem w ulubionych grach dzięki magnetycznym przetwornikom przestrzennym i usłysz każdy szczegół dzięki bezstratnemu i błyskawicznemu połączeniu bezprzewodowemu PlayStation Link.

Tak powinny brzmieć gry: ciesz się realistycznym dźwiękiem dzięki wygodnemu zestawowi słuchawkowemu wyposażonemu w chowany mikrofon i wbudowaną baterię o długiej żywotności.

Długi czas pracy baterii z szybkim ładowaniem – pozostań w grze dzięki 30-godzinnemu czasowi pracy na baterii i wróć szybko do akcji dzięki dodatkowym 2 godzinom już po 10-minutowym ładowaniu. Chowany mikrofon – ustaw zintegrowany elastyczny mikrofon na pałąku, aby jak najlepiej uchwycić swój głos lub całkowicie go schowaj, gdy nie jest używany. Intuicyjne elementy sterujące – skup się na grze dzięki łatwo dostępnym przyciskom głośności i wyciszenia mikrofonu. Sprzęt audio nowej generacji do gier – ciesz się niezwykle realistycznym dźwiękiem w swoich ulubionych grach.

Magnetyczne przetworniki przestrzenne – te studyjne przetworniki odtwarzają dźwięk z niemal idealną dokładnością w całym słyszalnym spektrum, dzięki czemu możesz słuchać gier dokładnie tak, jak zamierzali twórcy. Technologia PlayStation Link – zawsze będziesz grać w rytmie, ponieważ nowa, bezstratna technologia bezprzewodowa PlayStation Link zapewnia dźwięk z błyskawiczną prędkością, bez utraty ani jednego słyszalnego szczegółu. Tłumienie szumów wspomagane sztuczną inteligencją – daj się usłyszeć głośno i wyraźnie dzięki technologii redukcji szumów mikrofonu.

Łączność z wieloma urządzeniami. Podążaj tam, gdzie zabierze Cię przygoda, dzięki możliwości bezprzewodowego łączenia się z wieloma urządzeniami. Bądź w ciągłej gotowości do świetnej gry. Ładuj na widoku baterię tego zestawu słuchawkowego o długim czasie pracy.

Adapter USB PlayStation Link. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PULSE Elite jest dostarczany wraz z adapterem PlayStation Link USB do konsol PS5 i komputerów PC oraz Mac. Dla większej wygody można również zakupić dodatkowe adaptery, które ułatwiają korzystanie z błyskawicznego, bezstratnego połączenia audio na większej liczbie urządzeń.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl