KOMSA Poland | Wypróbuj kontroler bezprzewodowy DualSense Edge od Sony.
21893
post-template-default,single,single-post,postid-21893,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Wypróbuj kontroler bezprzewodowy DualSense Edge od Sony.

27 gru Wypróbuj kontroler bezprzewodowy DualSense Edge od Sony.

Zbudowany z myślą o wysokiej wydajności i personalizacji, ten nowy kontroler PS5 zaprasza Cię do stworzenia własnych, niepowtarzalnych wrażeń z gry. Teraz możesz grać tak, jak chcesz.

Zyskaj przewagę z personalizowanym sterowaniem i wymiennymi profilami, które mogą Ci pomóc wszędzie – od turniejów na poziomie zawodowym po epickie przygody dla jednego gracza.

Własne ustawienia kontrolera bezprzewodowego DualSense Edge sprawiają, że możesz dopracować swój styl gry. Odkryj niektóre z kluczowych funkcji kontrolera poprzez pulsujące ikony poniżej:

-Wymienne nakładki na drążki. Trzy typy wymiennych nakładek na drążki pozwalają Ci osiągnąć komfort w grze, bez kompromisów w dziedzinie chwytu czy stabilności.

– Wymienne moduły drążka. Graj dłużej z wymiennymi modułami drążka, dostępnymi do zakupu osobno.

– Interfejs użytkownika na kontrolerze. Szybko przełączaj pomiędzy skonfigurowanymi profilami sterowania i dostosowuj głośność gry oraz czatu, używając dedykowanego przycisku funkcyjnego kontrolera.

– Przewód USB w oplocie z blokowanymi konektorami. Zablokuj dołączony przewód USB o długości 2,8 m, dzięki czemu istnieje znacznie mniejsze prawdopodobieństwo wysunięcia się go w kluczowym momencie.

– Regulowany skok spustów. Ręcznie ustaw skok lewego i prawego spustu, aby zyskać optymalne wrażenia w każdej grze.

– Mapowalne przyciski tylne. Dwa wymienne zestawy przycisków tylnych można przypisać do każdego innego przycisku, a więc zawsze masz nieodzowne sterowanie we własnych rękach.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl