KOMSA Poland | Wyrusz w epicką, poruszającą podróż z grą God of War Ragnarök na Play Station 5!
21916
post-template-default,single,single-post,postid-21916,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Wyrusz w epicką, poruszającą podróż z grą God of War Ragnarök na Play Station 5!

18 sty Wyrusz w epicką, poruszającą podróż z grą God of War Ragnarök na Play Station 5!

Wyrusz w epicką, poruszającą podróż, w czasie której Kratos i Atreus uczą się stawiać na swoim i odpuszczać.

Santa Monica Studio przedstawia kontynuację chwalonej przez krytyków gry God of War z 2018 r. Fimbulvinter na dobre zagościł w nordyckich krainach. Poszukując odpowiedzi, Kratos i Atreus muszą odwiedzić każdy z dziewięciu światów. W tym samym czasie siły Asgardu przygotowują się do bitwy, po której ma nadejść zmierzch bogów. W trakcie podróży ojcu i synowi przyjdzie przemierzać zapierające dech w piersiach krajobrazy znane z kart mitów i stawiać czoła przerażającym wrogom, takim jak skandynawscy bogowie i potwory. Groźba ragnaröku jest coraz bliżej. Kratos i Atreus muszą dokonać wyboru pomiędzy własnym bezpieczeństwem a dobrem światów.

Atreus poszukuje wiedzy, dzięki której będzie mógł zrozumieć przepowiednię dotyczącą „Lokiego” oraz rolę, jaką ma odegrać podczas ragnaröku. Kratos musi podjąć ważną decyzję. Pozwoli, by zwyciężył w nim strach przed powtórzeniem dawnych błędów, czy uwolni się od przeszłości i stanie się ojcem, którego potrzebuje Atreus?

Topór Lewiatan, Ostrza Chaosu oraz tarcza Strażnik powracają w towarzystwie szerokiej gamy nowych zdolności dla Kratosa i Atreusa. Broniąc swej rodziny przed bóstwami oraz potworami zamieszkującymi dziewięć światów, Kratos będzie musiał zrobić użytek ze śmiercionośnych spartańskich umiejętności.

Pomóż Kratosowi i Atreusowi znaleźć odpowiedzi, zwiedzając niebezpieczne, a zarazem piękne krainy pełne wrogich potworów i skandynawskich bóstw.

Najlepszy sposób na przeżycie największej wojny w historii dziewięciu światów.

– Wracaj do akcji szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Ultraszybki dysk SSD konsoli PS5™ nie pozwoli Ci długo czekać na wskrzeszenie. Ciesz się przyśpieszonym wczytywaniem gry w punktach kontrolnych i błyskawiczną szybką podróżą.

– Graj w pełnej rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę lub w dynamicznej rozdzielczości skalowanej do 4K przy 60 klatkach na sekundę. Rozkoszuj się pięknem dziewięciu światów, które zaprojektowano i stworzono z niesłychaną dbałością o szczegóły. Podziwiaj udoskonalone odbicia, cienie oraz oświetlenie, a także bardziej szczegółową geometrię i realistyczne odkształcanie się śniegu.

– Poczuj każdy moment podróży przez nordyckie krainy dzięki realistycznym efektom dotykowym i adaptacyjnym efektom „Trigger”.

– Zanurz się w wyjątkowe pejzaże dźwiękowe dziewięciu światów i ciesz uszy dźwiękami rozchodzącymi się po całym otoczeniu. Korzystaj z dobrodziejstw realistycznego dźwięku przestrzennego, dzięki któremu usłyszysz wrogów zbliżających się ze wszystkich stron – również z góry i z dołu.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl