KOMSA Poland | Zadbaj lepiej o siebie i swoje treningi dzięki trackerowi Fitbit Charge 6, już dostępy w przedsprzedaży!
21711
post-template-default,single,single-post,postid-21711,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Zadbaj lepiej o siebie i swoje treningi dzięki trackerowi Fitbit Charge 6, już dostępy w przedsprzedaży!

29 wrz Zadbaj lepiej o siebie i swoje treningi dzięki trackerowi Fitbit Charge 6, już dostępy w przedsprzedaży!

Fitbit Charge 6 zaprojektowano tak, aby pomagał Ci osiągać Twoje codzienne cele. Dlatego wyposażono go w zestaw najbardziej zaawansowanych i precyzyjnych czujników do pomiaru parametrów zdrowotnych, wspartych algorytmami uczenia maszynowego oraz zdolność łączenia się przez Bluetooth z kompatybilnymi urządzeniami treningowymi i aplikacjami fitnessowymi, by dać Ci możliwość monitorowania tętna na bieżąco podczas treningów.

Nie bez znaczenia, gdy wciąż jesteś w ruchu, jest też wygodny haptyczny, boczny przycisk, akumulator pozwalający na 7 dni pracy oraz narzędzie do intuicyjnego sterowania YouTube Music, korzystania z Map Google i Portfela Google wprost z nadgarstka. Funkcje monitorowania zdrowia w urządzeniu Charge 6 oparte są na zaawansowanych czujnikach Fitbit, umożliwiających przeprowadzenie dogłębnych analiz.

Oto jak Charge 6 pomoże Ci trzymać rękę na pulsie. Codziennie po przebudzeniu zerknij na Ocenę snu, bazującą m.in. na czasie trwania faz snu, tętnie podczas wypoczynku i okresach wybudzenia. Zarządzaj stresem wykorzystując wbudowany czujnik przewodnictwa skórnego (EDA) by zbadać reakcję Twojego organizmu w momencie stresu i otrzymać wskazówki, jak sobie z nim radzić. Monitoruj też inne parametry, takie jak nasycenie (saturację) krwi (SpO2, zmienność tętna, częstość oddechu i inne.

Wszystkie nowo dostępne aplikacje Fitbit pomogą Ci skupić się na celach i zrozumieć najważniejsze wskaźniki, takie jak Wynik codziennej gotowości. To dostępna w opcji Premium funkcja informująca o tym, czy Twój organizm jest już gotowy na trening, czy też jeszcze potrzebuje odpoczynku. Na podstawie Codziennej gotowości tracker Charge 6 wyświetla rekomendacje dotyczące optymalnej aktywności.

Otwórz się na nowe możliwości jakie oferuje Fitbit Charge 6. Zamawiając Fitbit Charge 6 w przedsprzedaży już za 799 PLN w sieciach Media Expert, Komputronik, X-kom lub na www.fitbitsklep.pl (od 29 września do 11 października lub do wyczerpania zapasów), za dopłatą 1 PLN otrzymasz dodatkową sportową opaskę. Nowe urządzenie dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych – czarnym, porcelanowym i koralowym.
Kup Fitbit w przedsprzedaży i odbierz dodatkową sportową opaskę!