KOMSA Poland | Zimowa oferta VIVE – oszczędź do 1700 zł na VR Premium!
21919
post-template-default,single,single-post,postid-21919,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Zimowa oferta VIVE – oszczędź do 1700 zł na VR Premium!

22 sty Zimowa oferta VIVE – oszczędź do 1700 zł na VR Premium!

Wspólnie z HTC VIVE uruchamiamy zimowe promocje na produkty VR. Teraz zestawy HTC VIVE w bardzo dobrych cenach z rozliczeniem ceny promocyjnej po zakupie. Skorzystaj z obowiązującej promocji trwającej do 18 lutego 2024r. na produkty VR Premium.

HTC VIVE Pro 2 Full Kit to najnowszy produkt z wielokrotnie nagradzanej serii produktów VR. Wybierz ten model gogli i ciesz się nowym wymiarem foto-realistycznych doznań w świecie PC-VR. Urządzenie HTC VIVE Pro 2 gwarantuje doskonały odbiór obrazu dzięki rozdzielczości 5K. Szerokie pole widzenia 120° pozwoli Ci zobaczyć znacznie więcej.

Gogle są wygodne i komfortowe w użytkowaniu, co jest szczególnie przydatne podczas długich sesji w wirtualnym świecie. HTC VIVE Pro 2 sprawdzą się również idealnie w zastosowaniach biznesowych w takich obszarach jak marketing, projektowanie, wizualizacje, szkolenia i symulacje.

Zestaw HTC VIVE Pro 2 Full Kit, oprócz gogli VIVE Pro 2 obejmuje również dwie stacje bazowe VIVE Base Station 2.0 oraz dwa kontrolery VIVE Controller 2.0.

Płynna grafika i szerokie pole widzenia. Gogle VR HTC VIVE Pro 2 zaskoczą Cię niewiarygodną płynnością obrazu dzięki odświeżaniu 120 Hz. Odkryj na nowo swoje ulubione aplikacje i gry. Ponadto szerokie pole widzenia 120° jest dopasowane do naturalnych możliwości ludzkiego oka, dzięki czemu zobaczysz znacznie więcej. Szeroki zakres IPD zapewnia większy komfort oglądania. W ten sposób idealnie dopasujesz gogle VIVE Pro 2 do siebie podczas sesji VR.

Doskonały dźwięk przestrzenny Hi-Res. Dzięki goglom HTC VIVE Pro 2 usłyszysz dźwięk, tak jak zaprojektował go artysta. Ciesz się czystym, przestrzennym dźwiękiem 3D z niesamowitą głębią. Certyfikowane słuchawki Hi-Res zapewniają niezwykłą jakość dźwięku.

HTC VIVE XR Elite to oferujące wiele możliwości gogle do rzeczywistości wirtualnej, które możesz dopasować do własnych potrzeb. Lekka konstrukcja zestawu pozwoli Ci używać go bez dyskomfortu nawet przez dłuższy czas. Urządzenia możesz używać zarówno bezprzewodowo (Wi-Fi 6E), jak i po podłączeniu do komputera PC (USB-C), korzystając w pełni z jego mocy. VIVE XR Elite został wyposażony we własny układ graficzny. Cztery kamery śledzące o szerokim polu widzenia, kolorowa kamera RGB o wysokiej rozdzielczości oraz czujnik głębi zapewniają niespotykaną wcześniej dokładność i precyzyjny pomiar głębokości.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania każdemu użytkownikowi model ten umożliwia regulowanie odległości soczewek. Dzięki temu dostosujesz je do Twojego wzroku i uzyskasz najbardziej wyraźny obraz. Mocne, wbudowane głośniki zapewnią czysty dźwięk, który zwiększy imersję. Kompaktowa konstrukcja i mobilne rozwiązania pozwolą Ci zabrać gogle HTC VIVE XR Elite ze sobą wszędzie, gdzie zechcesz.

Obraz, który Cię zachwyci. Gogle VR HTC VIVE XR Elite zostały wyposażone w komponenty najwyższej jakości, dzięki czemu oferuje między innymi obraz, który Cię zachwyci. Łączna rozdzielczość obrazu generowanego przez obie soczewki wynosi 3840 x 1920 pikseli oraz 19 pikseli na jeden stopień. Ciesz się nawet 110-stopniowym polem widzenia i częstotliwością odświeżania na poziomie 90 Hz. To wszystko zamknięte w niewielkiej, kompaktowej konstrukcji.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl