KOMSA Poland | KOMSA Polska odbiera nagrodę ,,Złoty Bell” za zegarek sportowy FITBIT IONIC
20710
post-template-default,single,single-post,postid-20710,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

KOMSA Polska odbiera nagrodę ,,Złoty Bell” za zegarek sportowy FITBIT IONIC

05 lut KOMSA Polska odbiera nagrodę ,,Złoty Bell” za zegarek sportowy FITBIT IONIC

Złoty Bell za Sportowy Gadżet Roku 2017!

1 lutego 2018r. w Teatrze Capitol w Warszawie, odbyła się Gala Mobility Trends, na której wręczono Złote Belle – statuetki, które upamiętniają Alexandra Grahama Bella – wynalazcę telefonu. Tegoroczna gala była już ósmym finałem konkursu organizowanego przez czasopismo Mobility. Spotkanie stanowiło doskonałą okazję do podsumowania minionego roku w branży ICT.

Mobility Trends to wyjątkowy plebiscyt, bo to użytkownicy decydują o tym, które urządzenie 2017 roku zostanie okrzyknięte najbardziej innowacyjnym. W głosowaniu, które trwało do 22 stycznia, miłośnicy nowych technologii mogli wytypować najlepsze z wcześniej zgłoszonych produktów aż w 18 kategoriach. W tegorocznej edycji zegarek Fitbit Ionic, którego KOMSA Polska jest wyłącznym dystrybutorem  został wyróżniony prestiżową nagrodą – Złotym Bellem, w kategorii Sportowy Gadżet Roku.

Coraz bardziej popularny zdrowy styl życia oraz chęć dbania o swoją sylwetkę sprawia, że smartwatche, opaski sportowe, czy nowoczesne wagi są coraz częściej poszukiwanymi urządzeniami. Nagroda, którą mieliśmy przyjemność odebrać w imieniu marki Fitbit, pokazuje, że KOMSA Polska wychodzi naprzeciw wymaganiom naszych klientów i wprowadza na rynek najnowsze i najbardziej pożądane produkty.

KOMSA Polska nagroda gala mobility 2018